Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » November elejére vagyok...

November elejére vagyok kiírva. Milyen ruhában kell hazahozni ilyenkor a babát?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy olyankor mit kell bevinni a babának a kórházba, amiben hazahozzuk majd.

Ruhácskára gondolok.


2012. szept. 7. 10:11
 1/6 kíváncsicska ***** válasza:
Én tavaly nov. végén szültem.Bekészítettem 2 garnítúra ruhát.Harisnya, hosszú újjú bady rugdalózó (ami vastagabb) bundazsák, sapka.A másik ugyanez, csak vékonyabb rugi.Aztán a kórházban a csecsemős öltöztette fel abba amibe jónak látta.Plussz ugye a takaró.
2012. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nov 14 én jöttünk haza :) A babán volt egy bady,egy vastagabb rugdalózó,bundazsák+sapka,és volt nálunk egy kis takaró,de az nem kellett végül.Novemberben már téliben kell gondolkozni egy újszülöttnél :)
2012. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hosszú bpy+rugi lehet plüss is. +sapka (ami a fülét is védi), overáll, kesztyű, vastag takaró -val készülj, legfeljebb nem kell majd még takaró is, vagy csak egy vékony.


overállból 68ast vennék, kisebbet szerintem nem érdemes, mert hamar kinövi, illetve ennek alá is tudsz öltöztetni.

2012. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hosszú body... akart lenni előbb
2012. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezt majd akkor tudod, ha lassan már jöttök hazafelé, hiszen akkor látod milyen idő lesz. Bár azok mindenképpen jók amiket a többiek is felsoroltak.

Mi például november 3.-án jöttünk haza és verőfényes napsütéses idő volt.Szinte tavaszias. Szóval szegénykém lehet hogy még melege is volt abban a sok hacukában.(Bár nem mindent adtam rá.) :)

Jó babavárást!

Üdv.

2012. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát, igen én is ilyesmikre gondoltam.

Most vagyok 31 hetes, még most kezdek készülődni, és már nagyon izgatott vagyok.

Várom is hogy magamhoz ölelhessem végre, meg félek is..

De tudom, ez természetes.

Aranyosak vagytok. :-))

2012. szept. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!