Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak rá? Itthonra elég-e...

Mit adjak rá? Itthonra elég-e ha hosszuujjú bady és rövid ujjú plüs lábas rugi van rajta? Zokni, harisnya kell még neki pluszba? Be is kell takarnom? Illetve este a hálozsák alá mit adjak? Elég egy hosszuujjú rugi? Erre még kell takaró is?

Figyelt kérdés
Decemberi baba lesz,és kb 22fok szokott lenni nálunk.De én nagyon fagyos vagyok,így magamhoz nem tudom viszonyítani.
2012. szept. 12. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Otthon nyugodtan lehet bodyban és rugiban, de be is takarhatod.

Alváshoz elég rugi és hálózsák.

22 fok nagyon is megfelel se nem hideg, se túl meleg.

2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én anno a novemberi kisfiamat 21 fokos lakásban így öltöztettem: h. ujjú body, h. ujjú rugi (vastagabb, esetleg plüss), ha nagyon hűvösnek ítéltem akkor a rugira kis zokni. És betakartam, nappal rövidebb alvásokhoz, meg amikor a nap is besütött egy vékony takaróval, éjszakára hálózsák+takaró. A kisfiam kis fagyos szent.

Kislányom szeptemberi, télen már 2-3 hónapos volt, őrá nem kellett ennyi gönc, nem bírja a meleget. Ő most kétéves, most pl egy r.ujjú bodyban alszik, kitakarózva. Kisfiam (4 éves) meg paplannal.

2012. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly decemberben született a fiam.

Nálunk is kb. 22-23 fok volt. Én rövid ujjú bodyt és rugit adtam rá.

Általában rugiban volt,de ha valamiért nadrágot adtam rá, akkor természetesen zoknit is.

Harisnyát én nem sokszor adtam rá.

Két fajta hálózsákunk van. Az egyik ujj nélküli. Az alá r.ujjú body és egy rugi ment, a másik hálózsák alá, aminek van ujja, csak egy rugit adtam.

Be is takartam, de azt már kb. egy hónaposan lemozogta magáról!

2012. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :-)
2012. szept. 12. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is decemberi babánk lesz, és az első hozzászóló szerint képzeltem el az öltöztetését itthonra. Szükség esetén pléddel, de semmiképp sem vastag takaróval fogom betakarni.
2012. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú badyhoz mindig adok harisnyát a fiamra
2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!