Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még 'értelme' venni...

Van még 'értelme' venni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
4,5hós a kisfiam.Eddig nem vettünk,velünk aludt.3hónapos kora óta külön alszik,de én nem tudok nyugodtan aludni mindig nézegetem.Szerintetek van még értelme venni?Mennyi idős korukig nagyobb az esélye a bölcsőhalálnak?
2009. júl. 31. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire fész, akkor béreljetek szerintem, venni már tök fölösleges. amúgy olyan 6 hónapig, de az esélye kicsi, szóval nyugi. gondolom nem cigizted végig a terhességet, egészséges a babád, szóval ne parázz.
2009. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 9 hónapos koráig béreljük (lányom 5 hónapos lesz a jövő héten).

Azt mondják a 2-6 hónap közötti időszakban fordul elő.

2009. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a bérlésnek még lenne értelme, vásárolni csak akkor, ha terveztek másodikat, és neki már előre. Mert ez sem kis kiadás!!
2009. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is kb ekkor gondoltuk úgí, hogy kellene. De aztán jobban átgondoltuk és mivel orvos nem ajánlotta, ezért nem is vettünk. Én légzésfigyelő nélkül voltam nyugodtabb! De ha megnyugtat, szerezz be eggyet, feleslegesen ne aggódj!
2009. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!