Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hetes anya tejes babám még...

17hetes anya tejes babám még nem alussza át az éjszakát, lehet attól hogy velünk alszik egy szobában?

Figyelt kérdés

Volt idő mikor 9től 5ig aludtt,de most felkel megint 2kor,5kor!

Szerintetek tegyem át a szobájába?

Vagy ott sem fogja át aludni?


2012. szept. 21. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jobb neki külön szobában. De lehet,hogy este már nem lakik jól az anyatejjel.,és megéhezik éjszaka.
2012. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hós koráig kelt éjjel 1-2x szopizni. Nem akartam leszoktatni róla. Nem esett nehezemre az a 2x5 perc. 2,5 éves koráig egy szobában volt velünk. De ez szerintem nem befolyásol semmit sem hogy egy szobában van vagy külön. Anyatejes babák később aludják az éjszakát. Hiányzik nekik az anya közelsége.
2012. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este 4x is kelt,fél nyolckor aludt el,elötte szopizott,fürdött,utána 1óra mulva kelt mert ahogy bekapta a cicim már aludtt is,akkor kapott 60ml tápszert,elaludt.

Aztán feleklt 2kor,4kor,5kor,és 8kor..

Nem tudom mi lehet most a baj,eddig olyan jól aludtt.

2012. szept. 23. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg kérlek s türelem. A babákat nagyon sok minden zavarhatja éjjel. Rengeteg inger éri őket napközben, a mozgásfejlődés miatt akaratlan izomrángásokra is felkelnek, majd a fogacskák piszkálják őket stb. Nem a te hibád és nem azért, mert egy szobában alszotok. Mindezek ellenére lassan megfondolandó lehet a külön szoba, de csak azért mert ilyenkor még sokkal könnyebb átszoktatni. Én 5 hósan tettem be a szobájába, a mai napig imádja a szobáját, nem lelki sérült, egyedül alszik már el, sőt egy hete átalussza életében először az éjszakát. Most 9 és fél hós.

Éjszakára egyébként jobb adni egy kis tejpépet, ha már nem szopzik annyit, mert azzal jóllakik. Ha még nem akarod hozzátáplálni, akkor lehet, hogy éjjel valóban megéhezik.

Ezt neked kell eldöntened.

2012. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó.

Igen,egyébként elöbb utobb a saját szobájába szertetném rakni,nem akarom azt hogy éjszakákat üvöltsön át,mert nem aludhat velünk,igy még simán megszokja.

Már kap barackot,van is itthon tejpépünk barack izesítésben,csak nem tudom hog azt mikor adjam neki oda..7-8között fürdik,utána szopizik és alszik.

elötte még 6kor szopizik,akkor az helyett kapjon tejpépet?

És akkor tápszert már ne??

Ne haragudj a kérdések miatt,csak első baba és nem tudom hogy csináljam! :(

2012. szept. 23. 16:30
 6/12 anonim válasza:

Az én babám fél éves koráig aludt velünk (illetve mi aludtunk vele egy szobában), de mindig felébredt mikor mi mozgolódtunk este, ezért hogy ne zavarjuk külön költöztünk. Azóta nyugodtabb sokkal. És lehet hogy tényleg éhesebb picit, én is tejpépet adok neki este, hogy biztosan tele legyen a pocija. Hat körül eszik, játszunk hétig-fél nyolcig, fürcsi és azután szopizik és alszik reggelig (jobb esetben) :)

Amúgy még mi is csak mostanában alusszuk át az éjszakát, úgyhogy szerintem ne aggódj, nálunk is volt néha visszaesés. :)

2012. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont most írtam ki a tejpépes kérdést.. :)

Az szerintem is jó megoldás,mert a tápszerrel nem értünk semmit!

De ha 6kor eszik,akkor utána kéri még a cicit??

2012. szept. 23. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Fürcsi előtt tejpép, utána még egy picit szopi.
2012. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

17:28-as vagyok

Naná, az én kicsikém legalábbis bármikor cicizne:)

De én szoktam azt is adni, bár előfordul, hogy anélkül is elvan, de szerintem simán elfogadja. :)

2012. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
probáltam adni neki pépet,de nem ette meg,lehet azért mert már nagyon nyűgös álmos..holnap probálom megint! :(
2012. szept. 23. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!