Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért kell pucéran fotózni egy...

Mért kell pucéran fotózni egy gyereket?

Figyelt kérdés

Szegény gyerek kamasz korában majd ég mint a Reichstag. Mindezt a pucér fotó mániás szülei miatt.

Szerintem a szülei látták már eleget csupaszon nem értem mért kell le fotózni.Szerintem rutában is meg tenné.

Nem értem h ez mért szokás valakinél ? Nem gondolnak a gyerekre akinek ez halál ciki lesz 15 év múlva ?



2012. szept. 22. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves gyerek pucér fotóira gondoltál? Nekünk a családban minden gyerekről készült 7 hónapos kora körül egy fekvős meztelen művészfotó, nem otthon, hanem a helyi fotósnál, ez mamámnál kint van a mai napig, pedig már minden unoka anyuka vagy apuka azóta, de soha, még tiniként sem, egyikünk sem vette vagy vetette le onnan, még mikor jött a leendő férj vagy feleség az illetővel, és a mama megmutatta a képet, sosem volt ezzel gond. Rólam még egy kép készült, 5 éves voltam, a kádban, egy popsis, és mai napig féltve őrzőm, a férjem előtt sem ciki. Utána pár nem készült ilyen, természetesen. Anyukám mesélte, hogy ő eltépte az övét kiskorában, és azóta is bánja. Van, akinek ez ciki? Nekünk a családban tényleg nem.
2012. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Egy-egy pucéran hasalós babakép miatt még nem megy a falnak a gyerek 15 évesen, a családi albumba belefér. Azt nem értem, hogy a facebookra és az iwiwre miért kell kirakni? Ismerősnél látom, megvan a baba. A fotón ül egy ülőkében, tök pucér, széttett lábakkal a kislány. Jó, nekem egy aranyos kislány, de annyi beteg ember van és kutakodik a neten, miért kell még nekik szállítani a fotókat?
2012. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy 15 évesnek gyakorlatilag minden ciki, amit a szülei csináltak vagy csinálnak. Ne aggódj, kinövöd :-)
2012. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem gondolom, hogy bárkinek is ez "halál ciki" lenne sok év múlva. Miért lenne az? Én például sajnálom, hogy rólam nem készült, most milyen jót vigyorognánk rajta. Kitehetném a Facebook-ra is...
2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy kisbaba pucér fotója egyáltalán nem ciki. Egy felnőtté igen, de egy babáé nem szerintem!
2012. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Rólam sok pucér kép van,és soha nem éreztem cikinek.Eszembe sem jutott ilyesmi.Az a ciki,ha ezeket felrakják a közösségi oldalakra,na azoktól én is a falnak megyek!Arról nem beszélve hogy a pedofilok ezekre utaznak!Ha csak a családi albumba készülnek nincs azzal semmi gond,én is csináltam a kisfiamról pl fürdetős képeket.
2012. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló!Jót nevettem! :-))))) köszi!
2012. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is van pucér babfotóm, két db. Engem nem zavar, de el tudom képzelni, h van olyan, akit igen. Mit nem lehet ezen érteni? Anyuka ne tolja fel a pucér képeket a fészbukra. Majd a gyereke, ha akarja, megosztja a barátaival. De anyuka ne tegye. Szerintem.
2012. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is csináltam a fiamról baba korában pucér képeket. Megkapták a mamák, és az egyik nőrokonunk. Ezt nem érzem cikinek. Mondjuk közösségi oldalakra nem tenném fel, mert az, hogy boldog boldogtalan lássa, az nekem nem fér bele. Családi használatra viszont igen. Ha zavarja majd kamaszként, akkor nem mutogatom, csak én és a férjem nézegetjük. Nem fogom majd azzal fogadni a barátnőjét 15 év múlva, hogy gyere Sárikám nézd meg milyen kis helyes, kerek popója volt babakorában.
2012. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
1 éves kislányom kb 1000 pucér képe van mikor játszunk a fürdetésnél. Pici pöttöm kora óta jó visszanézni a többezer felöltözött képpel együtt, hogy milyen sokat nőtt már. Imádom a pici lábait, kezeit a pici testét... olyan kis cuki. Sajnálom, hogy újszülőttként nem tudtam arról, hogy a végtagjait ki lehet öntetni gipsszel is (direkt babákhoz való készlet). Tudod nagyon hamar megnőnek. És ha pucér ha nem szeretnél minden pillanatra emlékezni ami vele kapcsolatos. nyilvánvalóan semmiféle szemérmesség nincs egy kisbaba és a szülei között. Ne legyél ennyire hálátlan a szüleiddel! Amikor a sz@rt törölte le a fenekedről az édesanyád akkor bezzeg nem panaszkodtál, hogy az milyen ciki... Rólam is van pucér babafotó. Tudod mit? 15 évesen én is cikinek gondoltam valahol... Most 30 évesen kincsként bányásztam elő amikor a pocakomban volt a kislányom, hogy vajon hogyan fog kinézni ő is és miben fog hasonlítani a kiskori énemhez. Az összes fotóról csináltam másolatot és csak a pucér képekből tudtam meg, hogy a kislányomnak olyan a cicije mint az enyém volt:) Ezek a képek nekünk és a szeretteinknek készülnek akik semmiféle szexista töltettel nem ruházák fel a fotókat. Egyszerűen abban a korban vagy, amikor még nem tudod értekelni azt amid van. Ha lesz egy gyönyörű gyermeked akkor nem bírod majd te sem megállni, hogy néhány személyes pillanatot meg ne örökíts amit majd szeretnél viszont látni és nézegetni. Tudod nekünk édesanyáknak már csak ez marad a babázásból, az emlékek, ez mosolyogtat meg minket hamár a 15 éves hálátlan gyerekünk képtelen megérteni, hogy nem neki hanem saját magunkért fényképeztük le. A család nem rólad, hanem RÓLATOK szól! NEKED NAGYON HÁLÁSNAK KÉNE AZÉRT LENNE, HOGY ÉLSZ ÉS NEM A SZÜLEIDET FÁRASZTANI ILYEN APRÓSÁGOKKAL!
2012. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!