Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vallalnatok-e masodik babat...

Vallalnatok-e masodik babat 30 evesen egy 1eves melle, ha olyan mozgasszervi betegsegetek lenne, amit 15-20-30? ev mulva muteni kell (csipoprotezis) es egy nyaralas egy gyerekkel, varosnezessel pl. mar most eleg nehez?

Figyelt kérdés
Masodik baba orvos szerint 4-5evvel hozza elorebb a mutetet es inkabb nagy korkulonbseggel erdemes hogy konnyebb legyen, ugyanakkor szakmavaltasban is vagyok, hogy itthonrol tudjak majd dolgozni tavmunkaban. Ugy erzem beleferne a masodik gyerek, csak felek hogy kuszkodes lesz, es inkabb most elveznem meg az eletet mig tudom, de ferjem szerint jo lenne egy testver es hat en nekem meg buntudatom van, hogy ha nem vallanek, csak azert, hogy most elvezzem az eletet, de teso is kene a gyereknek es szeretnek is szulni... Dilemma!
2012. szept. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan vállalnék, de 1-2 évet még várnék, mikor a másik már picit önállóbb.
2012. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnél mégegyet akor válalj,csak azt dönsd el kis vagy nagykorkülönbséget szeretnél .
2012. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam mint, te. Nekem gyerekkorom óta gond volt az ízületeimmel és benne volt a pakliban, hogy egy terhesség után akár lábra állni se fogok tudni. De vállaltuk. Nem lett gond, nem lettek rosszabbak az ízületeim. És már gondolkodok a másodikon. Bár mivel azért a mindennapokat befolyásolja az ízületi gondom, ezért szeretnék várni, hogy kb. 3 éves legyen a fiam mire megérkezik a kistesó.
2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen! vállalnék!!
2013. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!