Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg intő jel, ha 18...

Tényleg intő jel, ha 18 hónaposom sokat játszik egyedül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

mire gondolsz?miért lenne intő jel?


szerintem nem baj,letudja kötni magát egyedül is.én is ilyen voltam gyereknek.

2012. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az intő jel, ha 3-4 évesen, kortárs közösségben játszik sokat egyedül.
2012. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfél-2 -2,5 évesen még nem annyira társas lények a gyerekek, szeretnek egyedül játszani.

Nekem a két fiam ilyen idősen nagyon sokat játszottak egyedül- nagyon le tudták magukat kötni. Most a nagyobbik középsős, az egy évvel nagyobb unokatesójával ketten remekül eljátszanak, a 2,5éves öcsi pedig mellettük játszik ugyan, de lényegében magában játszik legtöbbször. MÁr velük is, de sokszor csak mellettük. :)

Kb ovis kortól már inkább társas lények- de ez is változhat egyéntől is.

2012. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam 1 cikkben, h az ilyen idős gyerekek még nem egymással játszanak,hanem egymás mellett:) szóval nincs vele semmi gond, ez még nála teljesen természetes:)
2012. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy nagy intő kéne annak, aki ezt mondja!

Óvoda pedagógus barátnőm ilyenkor tépi a haját.

Középső csoportban kezdik talán az együtt játszást, de unokaöcsém már nagy csopi felé kezdte és semmi baja.

Ne tévesszen meg senkit, hogy kisebb gyerekeket lát pl. fogócskázni a játszón, mert a tesók és kis barátok szeretik a kergetlek és legyűrlek játékot, de az együtt játszás alatt nem csak ez értendő.

2012. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Hogy esetleg autista? Mert annak más jelei is vannak, ez az egyedül játszás meg butaság. Minden gyerek más, valamelyik szeret elmolyolni egyedül, valamelyiket meg úgy kell foglalkoztatni egész nap.
2012. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!