Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby color referencia riport...

Baby color referencia riport foto megkeresett aláírtam a szerződést és mikor mondta hogy fizessek nem tudtam neki adni azt mondta majd kipotolja és utaljam rá az ő számlájára. Sokan írták hogy csalás. Lesz e következménye ha nem fizetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel alá írtad a szerződést, amiben szerepelt az összeg!
2012. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:)ano 5 évvel ezelőtt én is így jártam.Felkerestek,aláírtam,nem volt annyim kipótolta a srác.Én elutaltam.

Szóltak jönnek fotozni mondtam most nem alkalmas mert a gyerek beteg.Akkor nem is jöttek rá pár hétre reggel fél 8 kor beállítottak úgy hogy előtte ide se szóltak.Még nagyba pihentünk ,mivel szombati nap volt.Kérdeztem ezt hogyan képzelik ,állítólag ők küldtek levelet..Nah a képek készen lettek.Apukám adta a pénzt rá,2. részletett kifizettem.Vártam a képeket....de fél év után se kaptam semmit.Akkor írtam neki egy levelet(apum unszólására) ha a képeket nem kapom meg megyek a fogyasztó védelemhez...Jött a csomag postán benne levél ,hogy itt vannak a képek ők többször kerestek telon de nem értek el voltak nálunk is de senki nem volt otthon.Amúgy a számom azóta se változott.Pénzt nem kértek 3 .részletet nem fizetem ki nekik.Mivel elvileg a nagy képeknek keretezve kellett volna jönni stb...Amúgy a képek szépek ,de ilyet én is tudtam volna csinálni,régi öreg fényképezővel csattogott egy tök mogorva manus...Sajnos apukám már nem láthatta az unokája fényképeit mert meghalt mielőtt megjöttek a képek....Szerintem egy átverés az egész hogy a kérdésedre válaszoljak,következménye nem tudom ,hogy lesz e......

2012. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Majd megírom ha lesz következmény!
2012. szept. 28. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok...oké remélem te jobban jársz velük mint én
2012. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!