Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nem lehet...

Szerintetek miért nem lehet eladni a kisméretű babaruhákat?

Figyelt kérdés
Van egy pár darab gyönyörű 62-es méretű babaruhám,plüss tipegő,gyönyörű kardigán,full extrás levegőztető overál....nem adom drágán,mégsem megy el.Szerintetek miért?

2012. okt. 9. 10:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,hogy emiatt a horrorisztikus árak miatt vásárolok az első lánykám óta vaterán/teszveszen.90 %-ban ruhacsomagot veszek,amiben a ruhák darabja nem kerül többe 200,de max 300 Ft-ba,mert többre nem futja 2 gyerek mellett.

És nem utolsó sorban el is tudom adni őket hasonló áron,így alig kerül vmibe a ruha vásárlás,de feltüntetem,hogy nem első tuljdonostól van,de nagyon vigyáztunk rá mi is.Nekem egy szezon nem kerül többe 10ezernél és nagyon szépen divatosan öltözködnek a gyermekeim.Én nem tehetek róla,hogy ki az aki újonnan meg tudja venni a ruhákat.Én azt nézem mi az olcsó és szép.

2012. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Szoktam újonnan is venni 1-2 darab ruhát,mint pl. a tescoban bodyt vagy téli sapkát,ami tuti nem érné meg,hogy postaköltséget fizessek rá,de sokszor minden van a ruhacsomagban.

2012. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!