Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ilyen volt a babája,...

Akinek ilyen volt a babája, meddig tartott, hogy újszülött korában még kb. egész nap csak aludt? 1-2 hét vagy hónap? Utána hogy nézett ki egy napotok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig, és onnantól mintha elvágátk volna, kapásból beállt a 2 alvásra, majd az egyre

pedig pont ettől az első időszaktól tartottam igazán, mert a "nagy" 17 hónapos volt ,amikor a tesója megszületett. A nagy sokszor volt ébren két etetés között, nézelődött, érdeklődött, a kicsi viszont élete első 5 hónapját átaludta.

2012. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos koráig. 11 hónapos koráig 2-szer minimum aludt. Most borul neki, de talán már próbálkozunk az egy alvásra való átállással. 1 éves, 5 hónapos korától átalussz az éjszakát is.
2012. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem tényleg olyan volt a fiam, már a kórházban is, hogy evett-aludt. Éjszakákat 5hetes kortól átaludta- onnantól nem ébredt enni- de azelőtt is csak egyszer.

Ő 2,5hós koráig csak aludt- utána már két etetés között nézelődött is kicsit. Kb 5hósan max 1,5-2órát tudott fentlenni két alvás között. Most 8hós és még mindig 3x alszik. :) Nagyon jó alvó- a bátyuskái is ilyenek voltak.

2012. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Wooow... Nekem egy hetes a második fiam, és tényleg egész nap csak alszik, az első fiam teljesen más volt, ezért állok értetlenül ezelőtt a csoda előtt, hogy ezt így is lehet. :))

Ezek szerint hónapokig így maradhat akár, ez szuper! Köszi!

2012. okt. 13. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!