Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukákat keresek, akik...

Claudia075 kérdése:

Olyan anyukákat keresek, akik valódi alkotó tevékenységet (mint írás, festés, rajzolás, kézműveskedés. ) tudnak hatékonyan, kreatívan beilleszteni a gyereknevelés mindennapjaiba. HOGYAN CSINÁLJÁTOK?

Figyelt kérdés

Másfél éves kislány mellett vagyok itthon GYES-en.

És érdemben szeretném leválasztani az ALKOTÓ ÉN-t az "anyukaság"-ról! Eddig ez NEM megy...



2012. okt. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én írok. Nem a nagyvilágnak, magamnak.

Akkor csinálom, ha a kicsi alszik. Már csak egyszer alszik egy nap, de min. 2 órát, és akkor nekiülök.

Ilyenkor nem házimunkázom, hanem pihenek én is.

2012. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én patchworkoztem amíg pici volt a fiam, de amióta nagyobbacska (7/8 hónapos kora óta) az már nem megy, mert ahhoz több idő kell. Megtervezni, kivágni, összeilleszteni, stb. ha megzavar valami, akkor sokszor újra át kell az egészet gondolnom és sehova se jutok. Viszont váltottam keresztöltésre/gobelinre, azt ha van fél órám akkor is tudom egy picit csinálni.
2012. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a lányt ismerem, itt a fb. alkotói oldala, szerintem keresd fel nyugodtan, aranyos lány, a kisfia mellett alkot:):

[link]

2012. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. okt. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!