Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesti anyukák, ha nekivágtok...

Pesti anyukák, ha nekivágtok a nagyvárosnak (séta, bevásárlás, shopping, ilyenek), akkor hol szoptatjátok meg a babát?

Figyelt kérdés
Egész napra Budapestre utazunk és ezen rágódok, hogyan oldom majd meg.
2012. okt. 20. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg minden nagyobb bevásárlóközpontban van vagy baba-mama szoba, vagy legalább egy pelenkázó (általában mozgássérült wc-vel együtt, így még le is lehet ülni. Nem ideális, de megoldás.
2012. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen esetben lefejt tejet adok neki.Nem fog belehalni ha néha-néha üvegből kap enni.Higiénikusabb,és praktikusabb is ilyen esteben,mintha a budiban szoptatnád a húgyszagban.nyilvánosan nem szoptatok,mert ízléstelennek tartom.tudom ezért meg fognak kövezni páran.
2012. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Parkolóház - egy-egy pelus az ablakhoz odacsiptet, esetleg egy kendő rád és simán megvan oldva a szopi. :)
2012. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kocsiban.
2012. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Áruház próbafülkéje, kocsi, ha van baba-mama szoba. Textilpelussal eltakarva gyakorlatilag bárhol.
2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha autóval mentünk valahova akkor az autóban szoptattam. Ha jó idő volt és szabadtéri rendezvényre mentünk, akkor ott , ahol épp voltunk, csak egy pléddel eltakartam magunkat így semmi nem látszott. Nagy ritkán előfordult plázában vagy étterem mosdójában is.
2012. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ikeát nem ejtitek útba? Ott van szoptatós szoba fotellal.

Ezenkívül autóban, ha nincs más.

Illetve én is inkább üvegben vinnék neki tejet, bár egész napos sétára, amikor 2-3-szor kell etetnem máshol (utcán, nem ismerősnél) nem vinném.

2012. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden plázában van pelenkázószoba, ahol szokott lenni egy szék is, ott lehet szoptatni.
2012. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!