Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hónapos babám csak 2.5...

Ha 4 hónapos babám csak 2.5 vagy 3 órákra lakik jól a tápszertől (Miluma H. A. -s tápszer kezdőknek), és csak 2 hete tápszerezünk, kaphat valami más fajtát, amitől inkább jóllakik? Mit szoktak ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtartani az eddig 5x étkezést, ami szopival a kezdetektől fogva kialakult, viszont most a tápszer bezavar a napirendünkbe, mert hamarabb megéhezik. Ne irjátok légyszi, hogy akkor egyen 6x, mert nem hiszek benne, hogy az jó a babának, ha tök új napirendet kap hirtelen, ahelyett, amit ő alakitott ki eddig magának. Köszönöm előre is.
2009. aug. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A helyedben én megkezdeném a hozzátáplálást.Pl reszeltalma keksszel, majd zölségpürék stb.Egészségesebb is,és laktatóbb is,mint csak a tápszer.
2009. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Tàpszeres az enyém is,és 3 orànként eszik,szerintem ez rendjén van,bàr lehet cserélned kell egy erösebb fokozatura,ami 4 honapos kortol van.

Hozzàtàpit is megkezdheted,de csak szép lassan.

Elvileg amig nem kér alkalmanként 200 ml-t,addig elég a tàpszer.

2009. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem simán megissza a 200 ml-t... Az a baj, hogy mivel eddig nem tápszereztünk, én semmit nem tudok róluk, sem a fajtákat, sem a mikéntjét... :S Na majd rákeresek akkor guglival.
2009. aug. 8. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
A tápszerek tápértéke mind hasonló, 100milinként max 10-20kcal a különbség,akármelyiket adod.
2009. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Próbáld ki a nem H.A-s fajtáját. Tapasztalatom szerint az mindegyik fajtából laktatóbb a nem H.A-s(kipróbáltuk a Hipp-est, Milupást, Bebá-st, Humanásat). Ha még így is többet kér, esetleg két evés között kis teát adjál neki, hátha eltelíti. Valóban érdemes elkezdened inkább a hozzátáplálást, a tápszerek nagyon fújják a babákat.
2009. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Nekem kezdetektől fogva tápszeres volt a babám. A kórházba aptamil ha prev.-et kaptunk. Hasfájósak is voltunk, aztán mikor már kaja után 2-2,5 órára elkezdett üvölteni akkor már gyanakodtunk, hogy a tápszerrel lehet valami. A doki nénivel közösen eldöntöttük, hogy megpróbáljuk a sima tápszert. Így kapott a lányom, mildibé 1-es tápszert. Most 3,5 hónapos, semmi bajunk:) Imádja a lányom és simán kibírja a 4 órát. Most már csak egy nap 5-ször eszik, 165 ml-vel van kínálva, amit általában meg is eszik. Szerintem próbáljatok mást tápszert, ami nem Ha-s.
2009. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!