Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyors kérdés: sterilizáláskor...

Gyors kérdés: sterilizáláskor forrásba lévő vízbe 5 percig forralok, de utána benne hagyom a vízben kihűlni a cumikat vagy kiszedem és már száradhat is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bent hagynod.
2012. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, gyorsan kimentem őket :)))
2012. nov. 1. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2012. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyorsabban megszárad ha még forrón kiveszed.
2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen nektek!


Abban tudnátok még segíteni, hogy olyan fura, fehér cucc maradt rajta, amikor megszáradt. Most sima hideg vízzel átöblítettem őket és most jó lett.

Mit csinálhattam rosszul? Tiszta textilpelusban tettem bele a vízbe, ez lehetett a gond? Ne tegyem be semmibe?

2012. nov. 1. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott rajt maradni, nem csináltál semmit sem rosszul. Én is elöblítem, és kész:)
2012. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi szépen a válaszod!!

Bele fogok ebbe jönni :)

2012. nov. 1. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Az vízkő, egy idő után rajta fog maradni sajnos. Tegyél egy kis ecetet a vízbe mikor forralod, az segít. Büdös lesz főzés közben, de ahogy megszárad elpárolog a szaga is és nem marad vízköves semmi.
2012. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha elöblíted annyi a sterilizálásnak, főzés után már nem kellene vele semmit csinálni.
2012. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmmm, értem.

Akkor ecetet teszek a vízbe, nagyon köszönöm!!


Nagyon jó babázást nektek!! :)

2012. nov. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!