Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemfog áttörésénél tapasztalt...

Szemfog áttörésénél tapasztaltál magas lázat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,2 napig 39,6 volt a láza.Még ügyeleten is voltunk.
2012. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen 39,8 volt két nap is, de le tudtam neki húzni 38 alá. Ráadásul iszonyatosan ment a hasa, nem evett, egész nap aludt. A dokink azt mondta a foga, kicsit kételkedtem. Mire haza értünk akkora nagyon gyengének érezte már magát. Ülve elaludt. 5 óra alvás után felébresztettem, irány a kórház. És ott is azt mondták, hogy a foga. De érdekes ez mert míg pici volt akkor mindig azt mondta a dokink hogy a fogzás nem okoz magas lázat, és akkor mégis csak? Nyugi pár nap és kijön a kis fogacska. Én azért elvinném az orvoshoz, mert jön a hétvége. Abból baj nem lehet ha megnézi.
2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen utolsó ez nekem is fura mert én is azt hallottam és a párom doki nagynnénje is azt mondja hogy a fogacska nem megy 38,5 felé!!!! Na mindegy. Hátha csak az. Nekünk most tört át... hááát komolyan már sírtam mert annyira nem evett. Tegnap előtt áttört a hegye... egyemmeg két pofra eszik. :) Ilyenkor mindig megfogadom hogy nem parázok a következő fognál de még hátra van a 4ből 3 :( Kitartás csajok.
2012. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!