Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónap körüli babátok mivel...

6 hónap körüli babátok mivel játszik legszívesebben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Üres ásványvizes palack, sörösdoboz, újságok, papírok... a játékain kívül mindennel eljátszik ami a kez ügyébe kerül. Ha nem játszik akkor hasra fekszik és üvölt amíg fel nem ültetem és a játszótársa leszek :o)
2009. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kislányom még nem ül :( Sörös doboz elvághatja a kezét, újságot, papírt szájába vesz :(
2009. aug. 12. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyém sem ül még rendesen, hanem segítek neki. Természetesen figyelek, csak akkor kap ilyen dolgokat ha vele vagyok. Van egy játszószőnyege, az arról lelógó zenélő,zörgő kütyük talán 5percre kötik le, a többi idő az enyém a nap folyamán hogy elszórakoztassam.
2009. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindennel a játékain kívül, ami csak a keze ügyébe kerül.
2009. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hason fekszik,rágja a játékait,csörgőzik,repül(jár keze lába),gőzerővel próbál kúszni."Olvasni" csak akkor szoktunk,ha ott vagyok vele,mert megenné a papírt.Tapicskol,és kapargatja a habtapit,és minden mást.
2009. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lányom 5 hónapos, de minden érdekli, persze a játékain kívül (távirányító, telefon, újság, üres palack...)

Amit elér, azt megkaparintja.

2009. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem, legszívesebben. :-)
2009. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tévékapcsoló és a mobiltelefon a nyerő
2009. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk még a kulcsok is nyerők de főleg azok a dolgok amik nem lenne szabad,(nylon táska, újság, colás flakon stb..) de csak oda adom neki ha ott vagyok vele és tudok rá figyelni.
2009. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!