Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok, hogyan kötitek...

Mit játszotok, hogyan kötitek le 15 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Nekünk így alakul a napunk:

7-7:30 körül ébredés, pelus csere, mókázás az öltöztetőn

8-8:30 körül reggeli, majd játék

11 órától 13 vagy 14 óráig alvás

14 körül ebéd, majd játék

16-17 között uzsonna, majd játék

19:30 fürdés

20 óra játék

20:30-21 óra között alvás


Délelőtt kimegyünk az udvarra, délután lemegyünk a boltba, mikor hogy, általában 1-1 órát sétálunk. Van, hogy bemegyünk a városba nézelődni, ez is 2 óra program.

De ha épp nem megyünk sehova, egyszerűen nem tudom, mit játszunk, mivel kössem le. Ő pedig unatkozik és nyűgös lesz. Főleg mostanában, mert beteg volt (nem megfázás) és nem sokat mentünk ki, itthon próbáltunk játszani, de már semmi ötletem nincs mivel játszhatnánk.

Kérlek segítsetek.


2012. nov. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kisfiú vagy kislány, de nagyjából szerintem ugyanazok érdeklik őket :) nekünk pl van gyerekdalos-mondókás cd.nk azt nagyon szereti. szeret főzni, mostanában mindent magára aggat, mármint ruhákat :) pl kapucnis pulcsival fél órát is képes rohangálni :)sapkákat felvenni, mesekönyveket nézegetni, ha mosogatok ül mellettem a pulton. formabedobós játékokat szereti, szerintem talicskát is lehet kapni kisebbet amit benn pakolászhat. legot leginkább csak hozza viszi. hát hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő még nem jár magától, mindig fogja az egyik kezem. A talicskázás kilőve. Amúgy kislány.

A pultról nem félsz, hogy leesik?

2012. nov. 9. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mindig félek hogy leesik, de nagyon!! vigyázok. Nálunk pont a sarokban van a mosogató így pont a teljes testemmel tudom "takarni", így nem esik le. EGyébként imádja tologatni a porszívót is, lavórral játszik, most vettünk neki kis bevásárló kocsit az auchanba azt is imádja. Még ezek jutottak eszembe. Meg a lényeg szerintem hogy ne legyen előtte sok játék, használja a fantáziáját. én 2-3 naponta cserélgetem őket, így mindig az újdonság erejével hat :)
2012. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!