Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A majdnem 6...

Mit csináljak? A majdnem 6 hónapos anyatejes babám nem hajlandó inni. SEMMIBŐL! Se pohár, se kanál, se cumisüveg, se Jana sportkupakos üvegje. Mindegyik nagyon tetszik neki, "iszik" belőle, de azonnal ki is folyatja a száján.

Figyelt kérdés

Így hozzátáplálni sem tudok (mármint kiváltani egy étkezést), hiszen mindig kell a cici a kaja után...

Még meg is szívja a Jana üveget, de a cumisüveg cumiját csak rágja. Csőrös pohár nem tetszik.


2012. nov. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond,ha van még tejed!lehet még nem ért meg arra hogy hozzátápláld,kiváltsatok étkezést!szüneteltesd majd próbáld meg újra 1-2hét múlva!
2012. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, annyi különbséggel h 1 hete h elkezdett iszogatni Nüby- itatós cumis üvegből. Én vettem neki baba italt és azzal próbálgattam és már ott tartunk h magától meg issza a 40-60 ml inni valót De hozzá teszem nem cumizik, és teát sem fogad el. Várni kell egy pár napot aztán újból meg kínálod, és hagyd h hagy játszon a cumis üveggel az egyém is játszott vele eleinte, Aventos van és azután vettunk neki Nuk-kosat az sem jött be és most a Nüby-ssel iszik.
2012. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ráér még inni tanulni! Egyébként az anyatej szuper dolog, hiszen ha csak szomjas a baba, akkor az első tejet szívja ki :)


Medelának a pici babaitató poharát próbáltad esetleg? Az én kicsim egész pici kora óta tud inni belőle. Kifelé hajlik az egyik oldala.

2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagyenn nagydé ***** válasza:
100%
Még bőven ráér, ne aggódj! :) Ha van anyatejed, inkább használd ki
2012. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!