Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól vihetem el...

Hány hetes kortól vihetem el babámat 1 órás autó útra? Oda vissza 2.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

2 napos korától.

Nem értem a kérdést.

2009. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházból hazaút volt ennyi. 3 naposan. Én se értelek...
2009. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mamához mennénk...elsö babám,nem értek hozzá! =) Csak mindenhonnan hallom hogy nem szabad korán kivinni. Szóval akkor mehetünk?
2009. aug. 15. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menjetek.

Minden gyerekemmel elejétől jártunk sétálni, jöttek a vendégek. Főleg ilyen szép időben, amikor nincs ködben terjedő influenza időszak, menjetek nyugodtan.

2009. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd el, ennyi idős korban hosszú utakra is elmehetsz, mert az autó elringatja, sokat fog aludni az utazás alatt. Később már nehezebb lesz (tapasztalból tudom). A fiamat 1O hónapos koráig el tudtam vinni bárhová messzire, most 1 évesen nem akar az autóban ,,csak,, ülni.
2009. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb a baba, annál könnyebb Vele utazni, mert úgyis bealszik, legalábbis kislányommal így volt. Most már, hogy 7 hónapos, nem olyan egyszerű, mert nem alussza végig az utat, ha hosszabb útra megyünk, felébred közben, és oltári rumlit csinál, meg hisztizik, nehéz lefoglalni. Úgyhogy, addig utazzatok, amíg picike, mert nem lesz Vele gond. :-)
2009. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! =)
2009. aug. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!