Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ágyra szerelhető forgó,...

Az ágyra szerelhető forgó, dallamot játszó izé mennyire volt hasznos?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni a 2hós babának, de játszószőnyeget is. Szóval a gond, hogy eddig háton aludt, mostanában kezdi elviselni, ha hasra tesszük.Ha veszek neki ilyet, akkor megint a hátára kell fektetnem.Ráadásul nézegettem, hogy ami nem csak 5-6 percig megy, s normális altatót játszik az elég húzós árban van.Szóval megéri venni???Most akarom majd beszoktatni a saját ágyába, s keresem, hogy mivel lehetne ott tartani.

#zenélőforgó
2012. nov. 23. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő nagyon jó. Most 3 és fél hónapos a lányom. Kb. 6 hetes korától használjuk a zenélő körforgót, imádja. Igaz Ő háton alszik.

A játszószőnyeg 2 hónaposan nem érdekelte, azt 3 hónapos korától szereti.

2012. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülhetsz neki, ha 5 percig leköti!
2012. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk újszülött kora óta fel van szerelve, máig szereti nézegetni, hallgatni, most 5 és fél hónapos. 1 felhúzással 5-6 percig megy, nekünk ez mindig elég volt, de Ő az elejétől az ágyában alszik, úgyhogy azt nem tudom Nektek hasznos lenne-e még.
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon hasznos volt,a kisfiam sokáig elnézegette,beszélgetett neki (gügyögött).

Remekül lekötötte.

Mondjuk mi kaptuk,de amúgy is vettünk volna neki.

Én csak javasolni tudom.

2012. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hónapos és nappal úgy alszik el, hogy beteszem a kiságyba, felhúzom a kis "forgókát" az ágya fölött, eltelik 5 perc és már alszik is.A játszószőnyeget is nagyon hasznosnak tartom, 3 hetes kora óta játszott rajta, ott szinte mindig hasra tettem, 5 hónapos korára el is indult négykézláb.... :)
2012. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak.Amikor a játszószőnyegre tetted magától nézegette, esetleg fogdosta a játékokat. Az enyém még nem nagyon fogdos. Csörgőt vékony fogantyújút adtam neki, de csak megfogja, s beleüti a szemébe.Én szoktam neki csörgetni.Van ehető könyv is, de azzal is csak szembeveri magát.

Olyankor mikor ráteszed a szőnyegre, magára lehet hagyni? A napnak melyik szakában játszotok rajta és mennyi időt?Nekem a csörgőzés max. 20 percig köti le.Naközben most második napja szépen alszik 2-3 órát is egyben (nagyon hasfájós eddig jó , ha 1 órát aludt a napközben) szoptatások között.Általában este nyűgös és a fürdés előttig.Szerintem ekkor tudnánk a szőnyeget használni.Vélemény?

2012. nov. 23. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

A szőnyeg annyira nem kötötte le. De olyat is aggattam rá, amit elért és azt hurcibálta, így jó volt.

Az ágyra szerelhető az nagyon hasznos nálunk még most is (10 hónapos) Fp-set kaptunk, húzós az ára, de lényeg, hogy körbe forogjon és zenéljen.

Mikor kicsi volt, akkor sokat nézegette, reggel el volt vele sokáig. S most a dallamára alszik el. Nagyon sokat segített az elalvásban.

Vehetsz használtan is, nem lehet szerintem elnyűni, a mínőségi biztos nem romlik el.

Még az Fp-s csikóhal is nagyon jó, az is kellemes álmosító, utazáskor azzal helyettesítjük a forgó macikat. Használtan vettük.

2012. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy fp projektorosat 16-ért (3 kis maci) és az elem hozzá havonta plusz 4e ft volt... kb semmit nem ért. Nem nyugtatta meg és nem is igen szórakoztatta. Hát ez van. A játszószőnyeg brightStarts 15e. Na az viszont szuper volt! Egy napocska zenél ha püföli (lehet állandóra is állítani) és van rajta rágóka, csörgő... Hónapokig egy időszakban csak ez volt a kedvenc. Persze időszakos minden játék, de megérte. A körforgót eltettem. Jó volt dekorációnak:D Majd a következőnek már nem kell vennem...
2012. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!