Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a (panel)...

Mit csinálnátok a (panel) szomszédokkal ilyen esetben? Este fél 10-kor is még szaladgál, ugrál a gyerek, nekünk meg szétmegy a fejünk.

Figyelt kérdés
Napközbeni szaladgálást már megszoktuk.Bár volt,hogy szóltunk nem lehetne e halkabban, de azt kaptuk,hogy nem bírják lekötözni a fiút kb 3 év körüli. Meg is értettük.De az ,hogy még este fél 10-kor 10-kor is ez megy ez már sok.Beremeg még a fal is.
2012. nov. 25. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
mikor még emeletes házban laktunk,nekünk is volt egy ilyen szomszéd felettünk.Megvártam míg elalszanak,és full hangerőn bömböltettem az AC/DC-t.édes a bosszú.Másnap szóltak hogy kicsit hangos volt.Erre mondtam hogy nekem is állandóan el kell viselnem az ugráslást.Többet nem volt gond.
2012. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is ez van. Holnap reggel fél 6-kor ébresztem őket a kapucsengőjükkel.:)
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A párom is gondolkozott a hangos zenén, de akkor az alattunk és felettünk lévőt is idegesítené és velük semmi gond. A zavaróék mellettünk vannak.Volt,hogy a párom visszadörömbölt a falon ,hogy észhez térjenek, 2 perc múlva az ajtónkon dörömbölt az apuka,hogy nem tudják lekötni és majd mi is megtudjuk,ha ekkora lesz a gyerek.
2012. nov. 25. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Idegesítőek az ilyen szülők, nem is a gyerekkel van a gond, hanem velük! Nem kell azt a gyereket lekötni, csak elmagyarázni neki, hogy nem szabad ugrálni, dörömbölni, ha rá van hagyva minden akkor persze hogy fogja csinálni! Csak a szájukat kéne kinyitni a gyerek felé! :////
2012. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

A mi fenti szomszédunknál 3 gyerek van, na ott aztán van ugrálás, szaladgálás!

Amíg pici volt a lányom, csak evett ivott aludt, addig nekem is feltűntek ezek a zajok.

Miután Lányom is elérte a 2 évet, elkezdett dobolni, ugrálni, szaladgálni, ágyon ugràlni, barátok átjönnek gyerekekkel, együtt rohangálnak, sikítoznak...

Most már meg sem hallom a fenti azomszédokat!

Igaza volt az apukának, majd ti is megtudjátok!!!

2012. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hála, hogy mi nem panelban lakunk:-).


Tény, hogy nehéz lekötni a gyereket. De szerintem, ha nyugodtan, higgadtan leülnétek a szülőkkel, hogy azért az mégis túlzás, hogy 10 körül még mindig szaladgál a gyerek és akkor sem tudják lekötni. Próbálják azért meg. Olvassanak neki mesét, nézegessenek vele könyvet, stb.


2,5 éves a kislányom és bár senkit nem zavarna, mert családi házba lakunk, de 8 után már nem nagyon ugrál, mert teljesen felhergeli magát és még 11-kor sem tudna aludni.

2012. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem kisgyerek miatt így viselkedni elég csúnya dolog. Egy 3 éves nem fog egy helyben ülni, csak mert az a szomszédok óhaja. Tényleg nem lehet megfékezni egy nagyobb mozgásigényű 3 évest. Persze lehetne változtatni a napirendjén, hogy este korábban feküdjön le, de ezt meg a szülők rontották el, nem a gyerek hibája.


Nekem ikreim vannak, este 8-kor fekszenek le. Sokszor szólok rájuk, hogy ne rohangáljanak, de nem köthetem őket a fotelba. Kimenni se mindig lehet az udvarra. Mondjuk még sosem szóltak ránk. Sőt, megértőek, mert gyerekekről van szó, és nálunk sok idős ember lakik, akik már tudják milyen egy kisgyerek.


Viszont.

A fölöttünk lakó fiatal GYEREKTELEN pártól én is agybajt kapok. Délután 5-től éjjel 1-ig (!!!!) dübörögnek, bútort tologatnak, konyhaszéket csapkodják és huzigálják a kövön, radiátor csöveket kongatják folyamatosan. Hétvégén egész nap, és még fúrnak is hozzá, vagy a magnót bőgetik, vagy a rohadt kutyájuk ugat órákon át.

Inkább lakna fölöttünk gyerek.


Fölcsavarni a magnót amikor elcsendesednek meg a legnagyobb rohadtság. Az ilyen megérdemelné, hogy 10x ilyen rossz kölke legyen.

2012. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szóljatok minden alkalommal. Szedj össze netről egy listát, hogy mivel lehet lefárasztani egy ekkora gyermeket, és kedvesen (!!!) nyújtsd át nekik kinyomtatva.
2012. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 betta55 ***** válasza:
38%
Költözz el!
2012. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felettünk egy 3 gyerekes család lakott, este fél 11-kor még ment az ugrálás, szaladgálás, kiabálás. Mikor szóltunk, hogy mi lefeküdnénk 10-kor mert hajnalban kelünk és jó lenne, ha egy kicsit csendesebben lennének még nekik állt feljebb, hogy az ő gyerekeik már 9-kor ágyban vannak. Persze... Mi elköltöztünk.
2012. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!