Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog meg ez a "csak...

Meddig fog meg ez a "csak anya" korszak tartani?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 honapos mult, 1-2 hete csinalja, hogy csak velem hajlando lenni, illetve massal is jol elvan, ha en is ottvagyok. Apa mar tobbszor vigyazott ra, de mostanaban vegig uvolt, amig haza nem erek pl vasarolok stb, az ennivalot sem fogadja el tole, inkabb nem eszik, csak ha megjottem. Ma mar addig fajult, hogy nem volt hajlando apaval sem jatszani mig foztem, addig zokogott es nyujtotta a kis kezet, hogy hozzam akar jonni, mig fel nem vettem. mit csinaljak? hagyjam sirni? annyira szeretem, de 1 lepest nem tudok tenni nelkule. holnap is be kene segitenem par orara a volt fonoknomnek dolgozni, de nem merem itthonhagyni.

mit kene csinalni, vagy elmulik magatol? de mikor?


2009. aug. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás, el fog tartani egy darabig (pár hét), de el fog múlni. Kitartást!
2009. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még minde´g tart.A lányom 18 hónapos.
2009. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hu, az meg odebb van....de legalabb nem vagyok egyedul!:)

koszonom a valaszokat!

2009. aug. 19. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hós a kislányom és a mai napig nagyon ragaszkodunk egymáshoz, de főleg ő nem igen van el mással csak velem.(mamánál eljátszogat sírás nélkül, de mással nem) . Kicsit félek is ettől mert műtétre kell mennem 4-5 napig nem látjuk majd egymást h h fogja viselni nagyon aggódóm . Szóval szerintem gyermeke válogatja de nagyon nagyon mi vagyunk a minden és csak később fedezzi fel h mással is lehet jót játszani sétálni, vagy bármi mást csinálni mint anyucival.

üdv.15 hós csajszi anyukája

2009. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!