Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelent ha 2hónapos...

Bajt jelent ha 2hónapos kisfiam szaggatott és roppant koordinálatlan mozgásokat csinál? Kezével és lábával is.

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor ez még teljesen normális. Nem akkor csinálja főleg, ha fáradt?
2012. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom semmihez kötni.Keze lába egyszerre jár. Félek hogy baja lehet....
2012. dec. 12. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi semmi baj. Neked koordinálatlan, ő viszont próbálkozik. :) Lesznek még ijesztő dolgai. :D
2012. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy koordinálatlan, mert még nem tudja azt a négy lógó izét irányítani, amik a törzséből nőnek ki. Pont ezt gyakorolja most, de ehhez idő kell. Majd az lesz még érdekes, mikor az ujjait próbálja majd irányítani. Nyugi, semmi baja, csak most tanul mindent, ami nekünk természetes, neki viszont ez hosszadalmas munka, amihez sok-sok gyakorlás kell.
2012. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Én azért megmutatnám egy neurológusnak!!!Az én kislányom is elég szaggatottan mozgatta a kezét,és mintha az egyik kezét nem úgy mozgatta volna mint a másikat!!!

Mint kiderült le vannak tapadva a kis izmai és tornáztatni kell és masszíroztatni!!!!Szerintem nem veszítesz semmit ha megmutatod egy neurológusnak!!!Én sem bántam meg,sőt örülök hogy nem hagytam rá!!!!!!!

2012. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Ne paráztasd már feleslegesen a kérdezőt. Ez tök normális egy gyereknél!
2012. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha aggaszt valami kérdezd meg a gyerekorvost. Az azért túlzás, hogy egyből neurológushoz szaladgáljunk.

Amúgy az alapján, amit leírsz teljesen normális és ez még így lesz egy ideig, csak egyre koordináltabb lesz a mozgása. Kb. 3 hónaposan egy könnyű, vékony játékot, csörgőt meg tud fogni, ha a kezébe adod. Kb. 4 hónaposan már a mellkasa felett lévő tárgyért 2 kézzel nyúl. De még ilyenkor is sokszor melléfog. Persze van olyan baba, aki ezeket már hamarabb csinálja, az enyémnél így volt és ahogy utána olvastam ez megfelel az átlagnak.

2012. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az nem paráztatás ha odafigyelünk a gyerekre,egy szülő érzi ha valami nem stimmel!Jobb félni mint megijedni!!!!
2012. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne aggodj! Nekem erre a gyerekorvosunk CALCIMUSC ampullat irt fel, ebbol kellett neki beadnom naponta egy kaveskanallal, es par nap alatt elmult! Ez meg az idegrendszer koordinalatlansaga, teljesen normalis:)
2012. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! A védőnő is azt mondta, hogy normális!!!
2012. dec. 15. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!