Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetek olcsó, összecsukha...

Hol vehetek olcsó, összecsukható etetőszéket? (Budapest és körzete)

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, itt van egy nagyon szuper etetőszékünk, de utazunk haza a nagyikhoz. Szeretnénk oda is venni egy alkalmi széket, minél olcsóbban, annyi a fontos, hogy összecsukható legyen, mert a férjem szüleinél a konyha nagyon kicsi, illetve visszük majd az én szüleimhez is autóval, nem akarjuk szétszerelgetni oda-vissza utazásnál. Gyakran fogunk ezentúl hazajárni, ráadásul úton a második baba is, tehát kelleni fog az az etetőszék.

Asztalra erősíthető nem jó, mert anyósomék asztala nem elég stabil ahhoz.

Az Ikeásat már néztem, teljesen jó lenne árban is, de ha jól látom az nem összecsukható.

Tudtok nekem ötleteket adni?


2009. aug. 22. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi brendonban vettünk összecsukható, műanyag etetőszéket, 12900 ft volt. Nemtudom te milyen összegre gondoltál,de ott és a többi bababoltban is ahol néztük ennyi volt a legolcsóbb.
2009. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Ikeás van, tálcával együtt 4ezer volt. Jól láttad, nem összecsukható, de a lábai kiszedhetők, így elég könnyen szállítható.

Nézz körül vaterán, tesz-veszen, e-bay-on ott meg is tudod kérdezni, hogy összecsukható-e amit árulnak. Ill. van olyan is, hogy a székre kell ráhúzni egy anyagból varrott kendőszerűséget. A vaterán és a tesz-veszen is van ugyanaz: TOTSEAT székre tehető etető, itt nem olcsó, de ha megnézed, lehet, hogy tudsz máshol is keresni, ennél kisebb helyet elfoglalót tuti nem találsz. Azt sajna nem tudom,hogy mennyire lehet kényelmes a babónak.

2009. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát, hogy őszinte legyek nem tízezer forint feletti árra gondoltam. Nem azért, mert fizikailag nem telne rá, hanem azért, mert csak hetekig használnánk ezt a széket, ráadásul az itthoni etetőszéke nagy befektetés volt (amiatt, mert olyat akartam, amiben fektethetem is a babát, illetve az én fiam elég nagy súlyú, 9 hónaposan 11 kg, a legtöbb szék pedig csak 15 kg-ig bírt, ezt az egyet találtuk, ami 25 kg-ig használható, de ez meg drága volt).

Szóval most emiatt tényleg csak "jelképes" összeget szeretnék kiadni az átmeneti székért.

A teszveszt már átnéztem, de ott is 10000 forint körül voltak a használtak, amik összecsukhatók, az olcsóbbak meg olyan állapotban voltak, amiért sajnálnék pénzt kiadni (nagyon megkarcolódott tálca, szakadt ülés, stb).

Szerintem maradunk az Ikeásnál. Veszünk hozzá mi is tálcát, még így is az lesz a legolcsóbb, főleg, hogy sok jót olvastam róla, hogy stabil és szeretik a babák. Tök könnyűnek néz ki az egész, úgyhogy evés után max megfogom és kirakom anyósomék konyhájából az előtérbe, ott már elfér.

2009. aug. 23. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!