Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippeket szeretnék kérni,...

Tippeket szeretnék kérni, hogy mit vegyünk a kislányunk első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyévesen még semmit sem fog fel az egészből, nem tudja, mi az, hogy szülinap, satöbbi, így én valami praktikus dolgot vennék, pl. ruhát, vagy új játékot esetleg. Felesleges szülinapi partit tartani neki.
2009. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet azzal, hogy felesleges a szülinapi felhajtás, de persze minden ember másképp gondolja. Én úgy gondolom, hogy ha feldíszíted lufuval a lakást, meg egyebekkel, sütöd a tortát, szól a zene, mindenki ott van aki a babának számít ill aki közel áll hozzá, akkor csak érzi ő is azt a bizsergést a dologban. Csak jó kedve van még ha nem is tudja pontosan mi az. Egy 1 éves kislányt sok mindennel meglehet lepni, én valószínű valami kézségfejlesztő kreatív dolgot vennék. Ruhát én alapból nem vennék ünnepre ajándékként, mert én sem örültem soha amikor gyerekként ruhát kaptam és nem játékot. Bármit lehet ilyenkor, ha elmész egy játékboltba millió játék áll a rendelkezésedre. Voltál már a REGIO játékáruházba? Érdemes elmenni.
2009. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!