Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitok kis ruháit csak...

Babáitok kis ruháit csak babáknak való mosoporral mossátok?

Figyelt kérdés
vagy ez is csak pénz lehúzás jó a sima is? tomi,ariel.persil stb...
2013. jan. 2. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, azzal mosom. Ugyanannyiba kerül, mint a többi :) Tomi baby nagyon jó, tisztára mos.

Eleinte Dreft babyvel mostam a kicsi ruháit, vagy folyékony mosódióval.

2013. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Folyékony Ariellel mosok. A baba előtt is azzal mostam. Annyi a különbség, hogy a baba ruháihoz Chicco öblítőt használok, a felnőttekéhez pedig mást.
2013. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dreftet használtam négy hónapos korukig. Volt elég gond, nem hiányzott még valami allergia vagy bőrirritáció mellé.
2013. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én azzal mosom a ruháit amivel a miénket is. szerencsére nem volt gond eddig soha.
2013. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

sima mosóporral mosom sőt együtt a miénkkel

8kg-os mosógépem van és teli sem lenne a ruháival

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tomi babyt használok én is, de át fogok térni a mi ruháinkhoz is erre, mert most mosóport használok és utálom hogy nem öblíti ki rendesen, a feketéken meglátszik utána a por. Árban nem rosszabb.
2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dreft babyvel mosom a kisfiam ruháit és sensitive öblítőt használok. Nem tartom pénzlehúzásnak, a sima mosószer és öblítő is pénzbe kerül :)
2013. jan. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem használok mást azzal mosom amivel a miénket,de neki nem használok öblítőt mert ekcémás.
2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!