Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlik pár nap múlva?

Elmúlik pár nap múlva?

Figyelt kérdés
Babám be van rekedve és evéseknél iszonyatos hisztit csinál szerintem fáj a torka, pirosnak láttam mikor belenéztem. A kedve jó, alszik is amennyit szokott. el kell vinni ezzel orvoshoz vagy elmúlik? csak nem akarom hogy begyulladjon a torka. még nem volt ilyenünk úgyhogy ezért vagyok tanácstalan. köszi!

2013. jan. 6. 18:04
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha fáj a torka és piros vidd el orvoshoz,akkor is ha nem lázas.
2013. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is elvinném, biztos, ami biztos.
2013. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi! csak azért haboztam mert amúgy jó kedve van meg evésen kívül nincs gond. voltunk már nemrég dokinál akkor nátha+köhögés volt, mire kikeveredünk jön más...
2013. jan. 6. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Fáj a torka.

Én utálom amikor fáj a torkom, veszek be rá gyógyszert, mert sem inni sem enni nem tudok, nagyon kellemetlen. Amikor nagyon fáj és nem csillapítja semmiféle itthoni fáj.csillapító akkor szépen fogom magam és elmegyek orvoshoz. Nem haboznék orvoshoz vinni a gyerekemet sem.

2013. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mivel csak evéskor jelzi, egész nap jókedvű ezért gondolkoztam rajta. ha látnám rajta hogy egész nap nem jó neki már ott is lennék a dokinál ahogy azt a héten is tettem mikor náthás volt. szerintem rajtam kívül van egy két anyuka még aki nem tudja hogy vigye-e orvoshoz egyszerre a gyereket vagy ne... máskor meg mag kapja azt az ember hogy ne csináljon bolhából elefántot.
2013. jan. 6. 19:09
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van most,piros a torka ,nem köhög,viszont kicsit hurutos a légzése.Egész nap jókedvű,alszik rendesen.Kevesebbet eszik ,pont a torka miatt.Elmentünk csütörtökön ,a héten megyünk majd vissza.Ártani nem árt ha látja orvos.
2013. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! úgy lesz nekünk is azt hiszem! jobbulást a piciteknek!
2013. jan. 6. 20:01
 8/9 Jégtánc ***** válasza:
Köszönöm,babádnak is jobbulást.
2013. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. jan. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!