Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok jó, bevált gyermekülést...

Tudtok jó, bevált gyermekülést max.40ezerért?

Figyelt kérdés
9kilótol kellene hát nem is tudom 25ig vagy 36ig.Brendonban esetleg nincsen ezzekkel a feltételekkel?
2013. jan. 6. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tiltatni itthon sajnos nem tiltja, de nem biztonságos, azt gondolom a gyerekbiztonsága, nekem legalább is fontosabb mint hogy elvileg hogy lehet a szabály szerint.
2013. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Picinek mint a babád, nem szabad nagyobb ülést venni, ami 9-25 kg kategória, mert azok nem biztonságosak!

Ez az ülés is hatalmas lesz neki, de ezt 4 éves korái tudja használni, ezután jön majd az, amibe majd atz autó biztonsági övével tudod bekötni

A gyereket.

Ebből a maxi cosi priori XP a jó, azt nagyon stabilan be lehet kötni, az sps, meg sima priori nem jó, csak az XP!!!


Na meg ha megnézed a boltokban, a 9-25 ülés más márkában, akkora mint ez!


[link]



Szèt kell nézni, a babyplanet a legolcsóbb, ők forgalmazzák, vagy a www.brumimaci.hu


Ingyen kiszállítják, most rendeltem tőlük a 18-25 ülést a lányomnak, és csak maxi cosit:)

2013. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Brendonban vettünk Touragoo 9-25kg-ig dönthető ülést 23000ft volt teljesen jó,kisfiam 11 hónapos és 9kg 73,5cm.
2013. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! Úgy látom bele kell ásnom magam ebbe az ülésvásárlásba kicsit jobban :) Pár dologgal nem vagyok még tisztában ezek szerint.
2013. jan. 7. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!