Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van hasonló helyzetben?...

Más is van hasonló helyzetben? 6 hónapos kicsim egy percet nincs el magában. Ha nem lát sír, ha lát akkor "kéri", hogy vegyem fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kösd magadra kendőben,ő nem sír,neked pedig szabad a kezed.
2009. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha mindig felveszed, akkor azt később nagyon megfogod érezni. Nem tudod játékkal lekötni ahelyett hogy felveszed? Valamivel lefoglalni? Inkább ülj le mellé és játsz vele amikor csak tudsz minthogy mindig hurcolászd. Persze nem azt mondom hogy hagyd sírni, mert ennek én sem vagyok a híve! Csak találd meg a középutat!
2009. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbálom lekötni, de ha nem veszem fel, akkor kifeszíti magát "hídba", felnyomja a derekát és sír. Ha kukucsolok is, az is 2 percig jó, utána megunja és kiharcolja a kézben való hurcibát a fenti módszerrel. Tanácstalan vagyok. A kengurút próbáltuk egy hónappal ezelőtt, teljesen összecsúszott benne.

Köszi az eddigieket!

2009. aug. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!