Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a csak anyatejes 3 és...

Baj, ha a csak anyatejes 3 és fél hónapos baba nem alussza végig az éjszakát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tök sok anyuka írja, hogy az ilyen pici baba már végigalussza. Az enyém meg egyszer mindig kel.
2013. jan. 9. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan!Szerinted baj?Miért kell egymás gyerekeit összehasonlítani?

Nem leoltani akarlak,de olyan butaság ez (sokszor olvastam már itt ilyen jellegű kérdést).

Az én fiam 11 hónapos,anyatejes (még mindig szopik)és születése óta kel éjszaka 3 alkalommal minimum.

Fárasztó,de ez van.Ők ilyenek.

A baj nem itt kezdődik.

Barátnőm kisfiam 3,5 évesen aludta át először az éjszakát.Sok ellenpélda is van,arra is légy nyitott és vedd észre!

2013. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányos éjjelente 5-6x kelt fel, egészen 9 hós koráig.
2013. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Az első lányom tápszeres volt, 6 hetes korától átaludta az éjszakát. De sok ismerősöm volt/van, akinek 2-3x is felkel(t). Most 6 hetes a kicsi, egyszer van fel éjjel, ő anyatejet kap. Szerintem örülj, hogy csak egyszer van a te babád is fel, szoptass és ne törődj senkivel! Ezt úgysem tudod befolyásolni ilyen pici korban, ha kiürül a pocak, akkor kel.
2013. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 1,5 éves és még mindig fel kel...!

örülj neki,hogy csak 1szer kel! nekem ilyenkor még 3-4szer felkelt

2013. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam és még mindig nem alussza végig az éjszakát! Van,hogy egy hétig igen, utána meg napokig megébred!
2013. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom, nekem a lányom 3 hónaposan átaludta az éjjeleket, egyre ritkultak az ébredései

szerintem ez normális, pár hét és aludni fog a tiéd is :)

ha meg nem, akkor előbb utóbb tuti

2013. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!