Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt anyukák Gyömrőről?...

Vannak itt anyukák Gyömrőről? Úgy tünik hamarosan oda fogunk költözni és érdekelne milyen az élet ott a babával.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez érdekel e.:) Mi még nem lakunk Gyömrőn. De hamarosan mi is oda fogunk költözni, babával. 10 hós lesz a kislányunk 4-én.:) Reméljük jó lesz!:)

Pontosan hol fogtok majd lakni?:)

2009. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze h érdekel!


Újépítésűbe megyünk.2 utca válasz el minket Maglódtól szal nagyon vicces.


Ti merre mentek?

2009. aug. 31. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A babának nagyon jó, mert rengeteg kisbabás anyuka van, akik köszönnek egymásnak ismeretlenül is, van Mikkamakka játszóház, ahol tartanak babás foglalkozásokat (Ringató), a hely nyugodt, tiszta, nem zajos, a tónál van klassz játszótér, de persze azon kívül is van sok. A boltban, péknél segítenek, tartják az ajtót, sokszor előreengednek a babával.

Kisbabás anyukaként, ha nem ismersz itt senkit, az elején elég kemény, mert én is így voltam, pár hónap után már majdnem becsavarodtam, mert senkivel nem tudtam beszélgetni egész nap, de lehet, hogy te szerencsésebb leszel, pl. könnyebben teremtesz kapcsolatokat vagy ha új építésű házba mentek, ott biztos lesz több fiatal is. Remélem, tudtam segíteni.

2009. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az élet mindenhol olyan, amilyenné te teszed...
2009. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vok, írtam neked emailt.:)
2009. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!