Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babának melyik a...

8 honapos babának melyik a legjobb tápszer mert egyiket sem akarja megenni?

Figyelt kérdés
probáltuk a nestlé lactogén ar, humana baby fit ez banán izü, milumil laktozmentes.
2013. jan. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

ezek mind speckó tápszerek.

miért kell neki speciális tápszer?


próbáld meg a sima 2-es tápszert. ne legyen HA és ne legyen Ar meg laktózmentes, meg banánízü sem.

Ha csak nincs valami baja amiért ilyen speciális tápszerek kellenek.

Pl lányom mindig sima startot kapott, aztán egyszer csak HA-t kaptam amit habár megevett de nem sokat, és kifosta rögtön a végén már kihányta.

2013. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg dm-es babylove 2-es. Abban nincs semmi felesleges hülyeség amitől fura íze lesz, nagyon kellemes tej íze van. Kislányom 1 éves, ő a 3-asat issza, eddig ez a kedvence. Nekem is mivel fele annyiba kerül mint a többi..:)
2013. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a rossmannos tápszert veszem.
2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nincs semi baja a babának a humana baby fitet én kértem a dokitol mert aszt hallotam aszt szeretik a babák
2013. jan. 17. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Milupa 2-es tápszer,szerintem ez a legjobb ízű az összes tápszer közül,ill. 9hónapos korától mehet a Milupa 3-as,ebben van banános is,de a sima is nagyon jó.Lányom 17hónapos most a Milupa 12+ tápszert kapja reggel és este.
2013. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!