Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orvos az ilyen? Hol...

Milyen orvos az ilyen? Hol kap az ilyen diplomát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, szoktunk sokat beszélgetni, a kisfiam és az ő kislánya között 1 hét van. Most lesznek 5 hónaposak. A terhesség alatt is végig beszélgettünk, és miután megszülettek a babák, akkor is. Már kiváltotta a lányánál az összes étkezést az orvos tanácsára. 3 hónaposan abba hagyta a szoptatást mert azt mondta neki a védőnő és az orvos hogy kár szenvedtetni a picit 20-30 ml tejciért. Azóta vissza szokott a cigire is, gondolom ez is benne van a pakliban.. Természetesen ezt bent teszi a lakásban. Ma mondta hogy a dokija azt mondta neki hogy állítsa a babát a lábára amikor úgy látja hogy szeretne állni, mert nagyon fejlődik és milyen kis ügyes, és ha ezt magától teszi az jó. A kislánynak a gerincében van egy görbület, születése óta járnak gyógytornára is. Ennek ellenére már most ülteti szegény kislányt és állítása szerint ő magától ült fel. Ami lehetséges mert néha begörcsöl a gerince, és gondolom felbillent, vagy nem tudom hogyan. Na, azóta ültetik. Annyira bosszant ez az egész, mert senki szavának nem hisz, ha csak nem az orvos mondja mert az szent. Egyszer már írtam ki kérdést vele kapcsolatban hogyan tudnék neki segíteni mert borzasztóan sajnálom. Hát ez azóta csak rosszabbodott.:( Annyira tehetetlennek érzem magam. Tudom hogy viszonylag semmi közöm hozzájuk, de ha úgy vesszük az én és az ő gyerkőce unokatestvérek.
2013. jan. 22. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jézus... hát így b...a el a gyereke testét már bocs a kifejezésért... doki ide vagy oda az anyukának is lehetne több esze
2013. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy a kislány szája szájpenészes, de az orvos azt mondta hogy aftás, nem kell foglalkozni vele, azért van mert mindent a szájába vesz.
2013. jan. 22. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki foglalkozzon a maga dolgával, mindenki mást lát jónak, rossznak!
2013. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké hogy a jó meg a rossz reális, de nem tudom azt ki látja jónak hogy egy 5 hónapos kislányt, 4 hónapos kora óta felültetnek és állítanak a lábára. Ha idegenről lenne szó, valószínűleg engem sem nagyon foglalkoztatna, de mint írtam, rokonok a gyermekeink.
2013. jan. 22. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Igazad van kedves 3as, de ha az anyuka olyan célból írja ki mert segíteni szeretne nem fikázni akkor nincs ezzel baj szerintem. első voltam.
2013. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
El tudod mondani Neki, hogy ezeket a dolgokat szerinted még korai elkezdeni ekkora babánál, esetleg cikkeket, tanulmányokat keresel a neten és megmutatod Neki. Ennél többet nem tudsz tenni.
2013. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva!

Egy idős orvos lehet, 50-70 év közötti, mert ezek a régi elvek, amik még annó a mi gyermek korunkban voltak követendőek.

Akkor velünk ezt tették a szüleink, és itt vagyunk!

2013. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. igen sok mindent máshogy csináltatnak ma már velünk. pl hozzátáplálás. de nekem a nagymamám is azt mondta hogy addig ne ültessem meg állítsam amíg magától nem tudja. szerintem ez régen is így volt. de nem kötekedni akarok.
2013. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most írta, hogy mézet is ad a babának. :( A cikkek, tanulmányok jó ötlet, köszönöm!
2013. jan. 22. 15:51
 10/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%

"zóta vissza szokott a cigire is, gondolom ez is benne van a pakliban.. Természetesen ezt bent teszi a lakásban."


És milyen anya az ilyen?


Zsák a foltját, a dokival...

2013. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!