Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valakinél olyan, hogy...

Van még valakinél olyan, hogy fürdés után az öltözés kész káosz? Nekem csak hisztizik sír!

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam,hogy segítsen az öltözésben, játékokat de gyakran semmi nem használ! Kész közelharc! A pelenkázás is ugyan ez!
2013. jan. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
9 hónapos múlt
2013. jan. 24. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl fáradt fürdéskor, és azért nem bírsz vele?

A lányom is ezt csinálja, ha Nagyon fáradt.

2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor is ez megy ha éppen előtte kelt föl!!! És majdnem minden peluscserénél is!
2013. jan. 24. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baja, hogy hideg a kezed és nem esik jól neki.
2013. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanekkor van dili, de nem vészes. ő akkor üvölt mikor ráadom a bodyt, a fejébe meg a kezeire ráhúzom, utána már megnyugszik.
2013. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, kb. röptében pelenkázom...

A telefonom, távirányító általában segítenek. :)

2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,4 hónapos :) Leginkább fürdés után,napközben ritka,de vannak néha jó pillanatok,mikor kimarad az esti hiszti is. Igyekszem fürdés után valami marha gyorsan ráadható ruhát kikészíteni,és közben folyamatosan dumálok,meg adok valamit a kezébe,hogy lefoglaljam,több-kevesebb sikerrel.
2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú, nálunk 1 évesen is ez a probléma, nem csak fürdetés után, hanem néhány kivétellel szinte mindig. Az én lányomnak az a baja, hogy ő egy örökmozgó, nem nagyon tud egy percet se egy helyben tölteni. Úgyhogy próbálok nagyon gyors lenni, sokszor ez egész lakást bejárja, amíg sikerül rendesen felöltöztetni.
2013. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ne keseredj el, sajnos nála ez egy ilyen időszak.

De majd kinövi.

Az én lánykám ugyanilyen eleven volt, és azóta már eltelt 18 év :).

Én is hasonló módszerekkel próbálkoztam, kezébe adtam dolgokat, énekeltem neki, szóval le kell kötni a figyelmét az öltözködés és tisztába tevés idejére, hogy szinte ne is emlékezzen rá.

Egy kicsit húzós ez az időszak, de pár év múlva már csak nevettek az egészen.

Kitartás, és ne feledd ő csak egy pár kilós bébi, szóval te vagy az erősebb :)

2013. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!