Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy a baj, ha a babám zárójel...

Nagy a baj, ha a babám zárójelentésén ez áll? : fejbiccentő izom veleszületett deformitása.

Figyelt kérdés

A kórázban azt mondták hogy masszírozzam a nyakát.

Már 4 hetes, de én nem látok változást.Mondjuk azt sem látom hogy baj lenne a nyakával, de az tény hogy a bal oldalra szereti fordítani a fejét. Hiába forgatom neki állandóan visszahajtja arra.

Aki képben van ezzel a problémával kérem írjon.

Köszönöm :-)


2009. szept. 4. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Na azt mielőbb gyógytornáztatni és otthon mellette masszírozgatni kellene, mert ha jól tudom egy idő után "beáll" az izom és akkor csak az egyik felére tudja biccenteni a fejecskéjét! 4 hetes baba már mindkét oldalra hajtja a buksiját.

2009. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress fel gyógytornász kollégát, aki megtanít a tornára-masszázsra, amit otthon kell végezned. Ne aggódj, általában szépen helyre jön, de foglalkozni kell a kérdéssel.

Gyógytornász anyuka

2009. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el gyógytornászhoz! Minél később kezdik el kezelni, annál rnehezebb lesz :(

Ha bp-i vagy, akkor tudok konkrét gyógytornászt ajánlani.

2009. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húúú azt nagyon megköszönném.

Épp az volt a problémám,hogy nem is tudom merre induljak el hogy egy jó gyógytornászt találjak.

Orvosi beutalóval kell oda menni, vagy magánba?

Ha magán akkor alkalmanként kb. mennyibe kerül?

Válaszodat előre is köszönöm :-)

2009. szept. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!