Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Épp a felállással kacérkodó...

Épp a felállással kacérkodó babák anyukái, nektek is sír a babátok 1 perc után, ha felállt?

Figyelt kérdés
Miért csinálja? Lehet butaság, de ugye nem fáj neki a lába, mikor feláll? Nem csinálja sűrű, sőt... Nagyon ritkán áll csak fel, de ha feláll, akkor is el kezd sírni egy pici idő elteltével... Aggódok, mert későn is állt fel és ugye nem is csinálja folyton...
2013. febr. 7. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem azért sír, mert elfáradt, de még nem tudja hogy kell leülni, pihenni.

azért ez nekik még megerőltető. gondolj csak bele: a háta, gerince, tüdeje, lába is jócskán dolgozik

én ilyenkor inkább nem is leültetem, mert akkor szinte rögtön újra feláll, hanem hasra fektetem olyan helyre, ahol még nem próbált felállni, de kúszni-mászni tud. ez nálunk bevállt.

mit értesz az alatt, hogy későn állt fel..? nem minden gyerek egyforma! :))))

2013. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elfárad, és nem tudja még hogyan kell leülni. Állítólag én is ezt csináltam, felálltam, aztán ordítottam.

A kisfiam nem csinálta, ő fenékre huppant.

2013. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha leül, de nem mindig! 11hósan!
2013. febr. 7. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam is pont ezt csinálta felállt, aztán egy kis idő múlva el kezdett sírni. Azért volt, mert nem tudott leülni.Új volt neki, hogy Ő már áll és persze néha sikerült lehuppanni, de nem volt tudatos. Amióta rájött hogyan kell leülni már nem sír:)
2013. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tud leülni. Segíteni kell neki, mert hiába sikerül néha, néha viszont seggre esik vagy nem is meri megpróbálni. Óvatosan meg kell neki mutatni, hogy hogyan kell leülni.
2013. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!