Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 7 hónapos kisfiam...

Anyukák! 7 hónapos kisfiam hónapok óta nem alszik hajnalban.4-5 körül felkel és 1-1,5 órát fönt van, majd alszik még 1 órát (ritkán többet is). Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kialakult napirendje van (anyatejes), éjszaka még egyszer-kétszer ébred enni. A délutáni alvásából mindig föl kell ébreszteni, különben belealudna az estébe, éjszakába. LEhet, hogy a hajnali föntlét ezzel van összefüggésben? Hogy neki délutántól már éjszaka van és hajnalban reggel? De ez hónapok óta tart! Mi tévő legyek?

2013. febr. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked segiteni,de az én lányom is ezt csinálja pár hete,ő is 7hónapos.Talán a fogzás lehet az okozója,vagy nem tudom...Remélem valaki tud hasznosat irni.Csak gondoltam megirom,hogy nálunk is ugyanez a probléma!:(
2013. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, Sorstárs! :) Mi hónapok óta mindent a fogzásra fogunk, az ínye is mindennap olyan, hogy azt gondoljuk, másnapra kibújik, de egyelőre semmi. Pedig meg van dagadva, fehéredik is.
2013. febr. 8. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam szintén 7 hónapos és ő is fel kel éjjel és van hogy másfél 2 órát ébren van, aztán alszik 1-2 órát és újra. Nappal kétszer 30 percet. Nálunk ez megy kb 2 hónapos kora óta. Előtte kétszer kelt enni és visszaaludt. 2 hónaposan tejfehérje érzékeny lett, de csak 4 hónaposan derült ki, így azt gondoltam attól a rossz alvás, hogy fáj a hasa, de a hasfájás elmúlt, a rossz alvás megmaradt. Most biztos nyűgösek a fogzás miatt, de én nem merem biztosan állítani, hogy nálunk ez a baj, mert ha ott vagyok vele mosolyog és nagyon próbál aludni. Amikor nagyon keservesen, fájdalmasan sír, akkor adok neki cataflam cseppet az orvos tanácsára. Eddig erre kétszer volt szükség. Este 11 körül szokott mindig megébredni, ha úgy látom fájdítja az ínyét, adok neki ebből és így reggel fél 6-ig is alszik, max egyszer kell bemenni hozzá, iszik vizet és már alszik tovább. Ha úgy látod, hogy a foga lehet az oka esetleg próbáld meg ezt, de csak ha fájdalmasan sír. Mi kipróbáltuk a chamomilla 15 ch-t, a viburcol kúpot, a dentinoxot, a dologélt, és fájdalom esetén a nurofent, de ezek közül semmi nem segített.
2013. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljes tanácstalanság! :(

Én dentinox-szal kenem az ínyét éjszaka, néha segít, visszaalszik. Na de az lehetséges, hogy a fogzás hónapokon keresztül ilyen tüneteket okoz?

2013. febr. 8. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Sir is? Nálunk így kezdődött a szeparációs szorongás.
2014. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!