Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik pelus a legjobb...

Nektek melyik pelus a legjobb éjszakára?

Figyelt kérdés
Én pamperst használok de gyakran 1-2 óra körül felkel,hogy kicseréljem!
2013. febr. 10. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lànyom van, Huggies vàlt be nekünk.
2013. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Éjjelre tesco 3as,nappal 3as dada vagy banbino.7,5kg 4 hónapos kislány.Este 6-8tól reggel 6-8ig alszik peluscsere nélkül.
2013. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is Pamperst használok,a sleep&play-t vagy a fehér csomagolású is jó volt,meg a Libero is,bár ez utóbbit olyan keménynek éreztem(mármint maga a pelenka anyaga),de kibírta eddig mindegyik az éjszakát.De azt nem tudom,hogy majd nagyobb korában is jó lesz-e lehet,hogy nagyobb babáknál már nem olyan strapa bíró :) 3 hónapos a babám
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pempers premium care vagy libero baby soft nappalra es ejszakara is ezt hasznalom, akkor volt egy ket baleset mikor nagy volt a lanyomra a pelus, de erre csak kesobb jottem ra.
2013. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pampers, másik fajta nem bírja ki..

ill. most rákényszerültünk a mosható pelusra és meglepődtem, hogy még aa pampersnél is jobb éjjelre!

2013. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi minden nagyobb márkát kipróbáltunk, de eddig az Aldis sajátmárkása vált be éjszakára. 11 hós 10 kg a kisfiam.
2013. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én eddig liberoztam ki fojik aztán a huggies vált be de most ki vonták a forgalombol..igy vettem Dm saját márkásat na egyszer se fojt még ki este 20-7ig
2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huggiest kivonják a forgalomból? Komoly? Nappal azt szoktam neki használni!
2013. febr. 10. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:

dm és rossmann sajátmárkás a favorit (mikor, melyik olcsóbb)

még egyszer se volt baleset

liberoval már sajna volt balesetünk, a pampers meg mintha kényelmetlen lett volna a babámnak

8 hónapos fiú, 9 kg, amint elérte a 7 kg-t váltottunk 4-esre

2013. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
www.pelus.hu
2013. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!