Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az etetőszékről? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb és biztonságosabb az az etetőszék, aminek az ülésrészéből jön a két lába közé a támaszték, így akkor sem csúszik le a gyerkőc, ha nincs előtte a tálca, nekünk olyan van, és ez is szempont volt, amikor megvettük.
2013. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, mi szeretjük. Sosem csúszott le belőle, mert mindig bekötöm :D
2013. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló.NEm nagyon tudom milyenre gondolsz.tudnál esetleg linkelni egy ilyet hogy lássam a különbséget?
2013. febr. 16. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolt szerintem az első válaszoló, mint ez pl.:

[link]

Ha leveszed a tálcáját akkor egy perem marad ami tartotta a tálcát és erre van rácsatolva a láb közti rész.

2013. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet használ az ismerősünk és nagyon szereti! Nekünk IKEA-s van, én azt ajánlom neked a legjobban! Igaz csak onnantól lehet használni, ha felült a gyerek, de kis helyen is elfér, mert nem ÓRIÁSI, mint a többi, iszonyat könnyű takarítani, praktikus, és könnyű a váz és ha valami baja lesz nem fogom bánni, mert 4000Ft volt!
2013. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!