Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam csikorgatja...

10 hónapos kisfiam csikorgatja a fogait. Másnak is volt ilyen? Le lehet szoktatni róla valahogy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 19:13
 1/8 anonim válasza:
Volt:-) Magától le fog szokni róla, mikor elmúlik az 'újdonság' varázsa!:-) Kitartás, tudom nagyon idegesítő!
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom akkor csinálta mikor az elsők jöttek neki de abba hagyta egy idő után. Erről egy 10 hónapost nem tudsz leszoktatni szerintem. Majd megunja :)
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, megunta szerencsére (a hideg rázott tőle, hogy tönkreteszi a kis rizsszem fogacskáit :S) :)
2013. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 19. 19:29
 5/8 sumergo ***** válasza:
Nálunk is volt, elhagyta magától. Szerintem tetszett neki, hogy tudja csinálni.. :-) Borzasztó volt hallani!
2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 20 hónapos de még most is csikorgatja még álmában is. Hallom a másik szobából éjjelente, a hideg futkos a hátamon tőle. Napközben is szokta, de ha rászólok, akkor csak jobban csinálja, a legjobb az ha tudomást sem veszel róla, akkor hamarabb leszokik róla, mert nincs közönsége. Kitartás, ez nem olyan vészes dolog! :-) Vannak ennél rosszabb szokások is!
2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en fiam 6 eves mult oktoberben es sajnos meg mindig csinalja alvas kozben. Nem tudom, mit lehetne vele tenni :(
2013. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért aggódom,h le ne törjön neki.Vagy ettől nem fog?Őszintén a hideg futkos a hátamon és úgy érzem a fogaim kihullanak,de ez mellékes dolog,ha nem lesz a baja a kis fogának nem aggódom!:)
2013. febr. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!