Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Plüss allatokat mikor tisztitj...

Plüss allatokat mikor tisztitjatok meg szüles elött, amivel reszben meg a nagyobb gyerek is jatszik? Fertötlenititek is, hogyan? Ami gepben nem moshato, azt beaztatjatok forro vizbe? Amin nincs mosasi info?

Figyelt kérdés
5 eves, tehat nem mindegyikkel jatszik, de ha elöveszem a regieket, biztos megint. Közben az elmult 2 honapban 3-szor volt kötöhartyagyulladasa, tehat nem mindegy.

#mosás #fertőtlenítés #Plüss allatok #gepben nem moshato #nincs mosasi info
2013. febr. 20. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindet bedobtam a mosógépbe!

Ha mosni nem lehet, akkor forró vízbe sem szabad rakni, mert az a lényeg víz ne érje, de én mindd bedobtam a mosógépbe, semmi bajuk nem lett!

Mosás utá még szer kicentriztem, radiátorokon másnapra meg is száradtak!

2013. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan dobd be a mosógépbe, egyiknek se lesz semmi baja.

ha mégis, akkor az sajnos annyit is ért... én biztonság kedvéért mosózsákban mostam ki a plüssöket, hogyha véletlenül szétesne, akkor ne legyen tele a mosógép millió+1 darabkával.

az összes babás dolgot úgy mostam ki, hogy fele mosószer-fele szódabikarbóna - a szódabikarbóna jó fertőtlenítőszer

2013. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mennyi idövel szüles elött?


A regi gyerekkori plüsseim egy resze 40 fokon tönkrement, meg anno...

2013. febr. 20. 10:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Es meg az elszinezödestöl tartok: mi van, ha egy info nelküli piros szarvas beszinezi majd a többit??
2013. febr. 20. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Színfogó kendő?
2013. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hol kaphato es valoban nem szinezödik ezzel el a többi ruha, van erröl valakinek tapasztalata?

(Nem bp-i vagyok.)

2013. febr. 21. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100 FORINTOS ÜZLETEKBEN LEHET KAPNI SZÍNFOGÓ KENDŐT.ÉN MÉG NEM HASZNÁLTAM DE AJÁNLOTTA MOSTOHA ANYÁM
2013. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DM-ben van 2 fajta is, 1 dobozban általában 10 db van. Ha nagyon színesek a dolgok tegyél a mosásba 2 kendőt, tuti semmi változás nem lesz a színükben. Én minden színes mosáshoz ezt használom és tökéletes volt eddig.
2013. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!