Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek szeptember 17. -én lesz egy éves a babája? Hogy készültök a nagy napra? HOgy élitek meg lelkileg, hogy ilyen hamar eltelt 1 év? Miket csinál a babátok?

Figyelt kérdés

Én úgy várom már a szülinapját,közben,meg olyan sírhatnékom van,mert olyan hamar eltelt ez a csodás egy év,és olyan hamar felnő,hogy az hihetetlen.Ő még szerencsére szopizik,mellette eszik azért már mindent,amit mi.KÉt hete elindult egyedül,már nagyon ügyesen megy.(én meg futhatok,meg retteghetek mikot vágódik el).SZilárdat egyedül eszi,kanalas nem megy neki egyedül,inni sem tud még egyedül.Imádja az embereket,állandóan nevet,barátságos.Imád játszani,nagyon sokmindent tud már:mutatja,hogy hol a lámpa,a tik-tak,ha mondjuk hogy jár az óra tik-tak,akkor elkezd dölöngélni,ahogy az óra jár,tudja a kutyát,arra azt mondja,hogy vauvau,megismeri a cicát,az tita,berrreg az autónak.Ha mondjuk,hogy tütű,akkor megnyumja az orrát,meg alapszavakat mond,mint papa,mama,baba,tik-tak,vauvau,tita.

Olyan hamar eltelt ez a rövid idő.Most születtek,és már egy évesek.El se hiszem.Mintha most robogtam volna be szülni.HIhetetlen nem?!


2009. szept. 10. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátnőm kisfia is pont akkor született, ő kerti partis babazsúrt csinál, család+ néhány barát. Megyünk is most szombaton. Az én kislányom novemberben lesz egy éves, már én is tervezgetem gondolatban, a buliját. A nagyszülőket hívjuk meg és a testvéreket, akkor már benti buli lehet csak. Tortát rendelek stb.

Tényleg nagyon hamar eltelik az az idő, amikor kisbabák.

Egy dolgot még azért tehetünk, vállalunk majd még egy babát, és akkor te is babázhatsz még egyszer.

Jó kevés az az idő az ember életében, mikor babázik.

Nagyon édesek és okosak ezek a kis babák, nagyon lehet őket szeretni.

2009. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) tényleg kevés sajnos,de majd pár év múlva talán lesz kistesó.Minden jót.Gratulálok a babódhoz.
2009. szept. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!