Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kislányomnak...

3,5 hónapos kislányomnak adhatok gyümölcsöt? Mert sajnos tápszeres, és így nem tudom mikortól kaphat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2009. szept. 10. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is tápszeresek vagyunk.4hótol ajánlanak,almát,barackot.Persze van aki elöbb is ad.Én kivártam.
2009. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ti melyik tápszert használjátok?mennyi idő telik el 2etetés között?
2009. szept. 10. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg 4 hónapos kora előtt a tápszeres babáknak sem javasolják! DE:

A mi kislányunk 4,5 hónapos, de már én is elkezdtem 4 hónapos kora előtt a hozzátáplálást. (hurrogjatok le nyugodtan :) 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, de pótlás szinte az elejétől kellett neki sajnos. Beba HA Start aktívot eszik, nagyon szereti és nem volt tőle sem szorulása, sem hasmenése. Még most is 3 óránként eszik, éjszaka kétszer. :)

Én először lereszeltem az almát, kinyomkodtam a levét és azt adtam neki kiskanállal. Most már eszik barackot, sütőtököt is, a zöldségeket még nem próbáltuk. Tejpépet is adok, de mivel száraz a bőre a doktornőnk írt fel (a tejpépet is fel lehet íratni!!!) Milupa HA tejpépet vaníliás ízűt és ezt nagyon szereti.

Étkezést még nem tudtam kiváltani, de nem kapkodok, a kaja után fél órával kb. még tápszert is eszik.

A lényeg, ha nem akarja elfogadnia gyümölcsöt akkor várj pár napot, majd ismét kínáld meg. Én először a bolti kajákkal próbáltam!

Sok sikert!

2009. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Milupa milumil HAt eszik és 3 óránként/5x,de éjszaka alszik.Ez így van 1 hónapos kora óta-most már 7 hónapos
2009. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos, tápszeres+tejtesóéktól kapunk anyatejet.A védőnő még azt mondta ne siessünk.

Csodálkoztam én is mert hogy 4 hónaptól ajánlanak sok mindent, sőt sokan 3 hónaposan már gyümiznek, de erre azt mondta hogy nagyon érzékeny a kicsik gyomra, igazából még ilyenkor fejlődik ki,és állítólag akik ilyenkor siettetik az evést később jóval nagyobb esélyük van rá hogy allergiásak lesznek meg ilyenek....

2009. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. szept. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!