Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám miért csinálhatj...

3,5 hós babám miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Tápszeres a baba, és sokszor a kezét tömködi a szájába. Anyukám szerint éhes, lassan mást is kéne neki adni. Anyósom viszont a fogára gyanakszik. Melyik lehet? Lehet, hogy tényleg éhes és már nem elég neki a tápszer?
2013. márc. 2. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem éhes, ez ösztönös náluk.

Később még a lábujját is rágcsálni fogja :)


A lányom 3 hónapos, de már 2-3 hete ugyanezt csinálja.

2013. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Igazából szerintem mindkettő lehet. Bár én is inkább a fogacskára tippelnék, de próbálj neki adni esetleg egy picit több tápszert. Szerintem a hozzátáplálás még nagyon korai neki, bár tápszeres babáknál van aki már 4 hónaposan elkezdi, persze először csak kóstoltatni.
2013. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szintén 3,5 hónapos ezt műveli ő is.

nem éhes,mert akkor is csinálja ha már evett

ő már rátalált az ujjacskájára is szopizza ezerrel :)

anyatejes amúgy az ráadásul hamarabb átmegy rajtuk mint a tápszer az laktatóbb

2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

ez egy ösztönös magatartásforma, nem feltétlenül éhes, és nem feltétlenül a fogzás miatt csinálja, de persze nem kizárt.

Viszont ezt minden baba csinálja, teljesen normális:)

2013. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!