Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 3800ért új sütifaló...

Anyukák! 3800ért új sütifaló teljesen jó ár nem? Szerintetek húsvétra nem "luxus"?

Figyelt kérdés
Áprilisba lesz a babám 1 éves,de sajnos nincs sok játéka. :( Szülinapjára tanuló kutyust kapna.
2013. márc. 10. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
:D Hihetetlen micsoda kérdések... mi belelátunk a pénztárcádba?????
2013. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazt. Első baba nemudom,hogy húsvétra más miket vesz a gyerekének,úgy értettem a luxus szót... természetesen megvenni megtudom!
2013. márc. 10. 12:20
 3/17 anonim ***** válasza:

igen, jó ára van

én barátnőméktől kaptam, mert az ő kislánya már 'kinőtte'.

szülőbarát hangja van, és sokáig tud majd vele játszani.

2013. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod venni, nem jelent anyagi megterhelést, akkor az nem luxus, bármiről is van szó.

Az ára jó. Nekünk van, tényleg jó a hang, a dallam, nem hullik tőle a hajad fél óra múlva :)

2013. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,én tényleg úgy értettem a kérdést(rosszul fogalmaztam),hogy más babának a szülei mit vesznek,mert ha mindenki úgy gondolja,hogy semmit akkor megértem..nem vagyok még ebben rutinos!
2013. márc. 10. 12:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért nagyon megéri ez a játék. A gyerkőcnek biztos tetszeni fog. Viszont én nem tartom jó ötletnek azt, hogy húsvétra ajándékot vegyünk a babának. Ha csak úgy kapja, nem kifejezetten ünnepre, az sokkal jobb. Nem tudom felfogni, pedig higgyétek el, nagyon próbálkozom, hogy a húsvétból miért kell olyan ünnepet csinálni, mint a szülinap, névnap, karácsony.
2013. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én annak nem vagyok híve,hogy csak úgy kapjon ilyen játékot!Persze apróságokat igen.És most jön húsvét azért gondoltam,ha nem lenne húsvét lehet akkor is mgevenném,de eltenném és valamilyen alkalomra kapná meg!
2013. márc. 10. 12:48
 8/17 A kérdező kommentje:
De lehet csak azért gondolkozok így mert első baba. :) Csak úgy is szoktatok venni a babának játékokat?
2013. márc. 10. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?

Mi sem veszünk meg minden horror áru vackot, de kis apróságokat megveszünk, ha tetszik neki.

2013. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó,én ís így gondolom,mint te,de anyosek meggyőzték,náluk hagyomány..nálunk nem..Viszont nálunk a nevnapozasnak van hagyománya,náluk nem..Így a kislányunk jól járt,mert mindkét szokast megtartjuk:-D

Kedves kérdező,a sutifalo jó áron van,de egyet légyszi felejts el,a saját magad és a gyereked érdekében is..Másokhoz hasonlítani,mérni magad/magatokat.külön csalad vagytok,magatok alakitsatok ki szokásokat,úgy,ahogy nektek jó,ne azért,mert mások is úgy csinálják...

2013. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!