Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb este pancsi...

Melyik a jobb este pancsi etetés kis játék alvás vagy játék pancsi etetés alvás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
játék-pancsi-etetés-alvás
2013. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem jó a fürdés után a játék, mert később, ha nagyobb lesz majd nem elég 10 perc játék, majd órákig akar szórakozni fürdés után. Az a jó, hogy ha megszokja, hogy fürdés után alvás van. persze piciknél még egy evés. ami tápszer, vagy szoptatás.
2013. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert lefekvésig majd elalszanak pancsi után meg teljesen felébrednek.
2013. márc. 11. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
játék, etetés, fürdés, alvás.
2013. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Golan Trevize ***** válasza:

"pancsi után meg teljesen felébrednek"


Az enyémek is teljesen felébrednek pancsolás közben, de evés után mégis rögtön alszanak.

Mindenképpen jobb, ha fürdés után már nincs játék.

Ráadásul nem izzad meg, nem koszolja össze magát fürdés után, tisztán fekszik le.

2013. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az első változat működik, vagyis pontosabban így: pancsi, játék, etetés, alvás, vagyis játszik még fürdés után, de etetés után azonnal (max. fél órán belül) alszik. Ő alakította így magának, ha neki így jó, én alkalmazkodom hozzá.
2013. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk így zajlik az este: Vacsi, kis játék, aztán fürdés és közvetlen alvás előtt tápszer.
2013. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor marad minden a régiben :-)
2013. márc. 11. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
jatek pancsi etetes alvas :)
2013. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Eleinte nálunk fürdés után volt az evés, hogy ne fürödjön teli gyomorral. Utána rájöttem hogy ha tök éhesen fürdetem, ordít, akkor inkább az vált be hogy felébred, eszik, utána játszik hogy ne teli gyomorral menjen a fürdőkádba, és akkor fürdetem amikor már kezd álmosodni. Fürdés után viszont eléggé felébred, kell még neki 10 perc játék, aztán megint álmos lesz. Most ez megy, de később majd úgy változtatok, ahogy az adott életkorban logikus lesz illetve ahogy az én babám elviseli az éhséget, álmosságot. Ki melyiket viseli rosszabbul.
2013. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!