Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan könyvet vagy...

Ismertek olyan könyvet vagy játékot, amiben az állatokat mutatják be? Képpel illusztrálják és nyomásra az adott állat hangja hallható?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

rengeteg féle van!

[link]

2013. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez könyv, bár elég drága, számoljunk együtt és a falusi hangok tartozik bele. Szerintem nagyon jó, legalábbis nálunk bejön

[link]

2013. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én laptopot láttam valahol amin állatok voltak a billentyűkön, de valami borzalmas hangjuk volt. Meg általában azoknak is amiket néhány játékboltban kipróbáltam. Inkább ijesztőek és hangosak voltak mintsem élethűek. De lehet, hogy csak én futottam bele ilyenekbe, mert nem konkrétan azt kerestem, csak kíváncsi voltam és próbálgattam őket.

Szóval mindenképpen boltban vedd meg és hallgasd meg előtte, ne netről rendeld, mert meglepetés érhet.

Egyszer bababörzén is vettem egy ilyen laptopot, és a kisfiam frászt kapott tőle, de én is, olyan csúnya hangja volt (még özönvíz előtti volt, és nem volt benne elem, nem tudtuk kipróbálni, de gondoltam 300 Ft-ot megér).

El is ajándékoztam gyorsan, viszont állítólag a kislány örült neki akinek adtuk, szóval nem mindenki ijed meg tőle :).

2013. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazad van. Célszerű boltban megvenni. Amúgy sem találtam egyik aukciós oldalon sem.
2013. márc. 14. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Auchan-os van, azt hiszem többféle van

a mienken kutya, tyúk, ló, boci, birka, kacsa és egy traktoros kisfiú van

ha egyszer nyomod meg, akkor utánozza a hangot, ha kétszer ugyanazt akkor zenél


ja és közbe villog, elég zavaró volt, így azt leragasztottam


ajándékba kaptuk, de szerintem nem dárga

2013. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!