Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges az, hogy az infacol...

Lehetséges az, hogy az infacol valakinél nem használ, hanem árt?

Figyelt kérdés
a kicsi olyan nagyokat fingik, hogy nagyon sír tőle és nem akarja abbahagyni

2013. márc. 14. 21:26
 1/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
Vida Ági blogján olvastam egyszer egy kommentben hogy egyik babának kimarta a fenekét sebesre az infacolos kaki, ezen kívül én soha nem hallottam róla hogy ártott volna. Sok szelet inkább kömény okozhat, nem ettél mostanában köményes ételt, vagy nem ittál köményes gyógyteát? baba nem iszik babateát? ezek mind lehetnek ludasok.
2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogarszemu válasza:
az infacol egy buborekba gyujti a gazakat es azt a kicsi kipurcolja, meg ha nehezen is. Egyszeri siras amikor kisikeredik a puki, jobb mintha egesz nap sirna. Az en babam egyebkent nem szerette, siman kikopte :D
2013. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az az egyszeri gondolom nem egyszeri, hanem evésenként egy alkalom. És a gázok eleve fájdalmat okoznak neki, ha most azt egy nagyba gyűjtjük, akkor az eleve hatalmas fájdalom neki, nem?
2013. márc. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!