Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez már azt jelenth...

Szerintetek ez már azt jelentheti, hogy lassan kibújik a babám első két fogacskája?

Figyelt kérdés

5,5 hónapos ( tudom ez mellekes,de nekem 4,5hónaposan már 2 kint volt az apáét nem tudjuk)


Napok óta nyűgös,alig ismerek rá.

Esténként alszik,de nyugtalanuk nyüszög álmában,tegnap este fel is sírt egyszer.

Néztem az inét,bedagadva nincsen neki, viszont ha az ujjamat beteszem a szájába az alsó inénél recés neki.

Fogat nem látok még.

Ez azt jelentheti,hogy lassan kibújik a fogacskája?

Mindent a szájába vesz



2013. márc. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom ugyanezt csinálta, de sajna fog csak 2 hónappal később lett belőle :( Azt hittem kimúlok végelgyengülésben :)
2013. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudni mikor lesz ebből fog.

Hiába nyűgös és hiába vesz mindent a szájába, ez amolyan életkori sajátosság is, úgyhogy még nem feltétlen fogzás okozza.

Kislányomnak elkezdett fehéredni az ínye, és onnan még 2 hét múlva bújt ki a fog. Ez 7 hónapos korában volt. Előtte neki is olyan furán recés volt az ínye, de az hónapokig úgy volt...

2013. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már érzed a recét, az azt jelenti, hogy a foga hegye kint van, innen 2-3 nap mire áttörik teljesen (vagyis a fiamnál így volt), utána pedig növekszik.

Amint áttört a fogacska, kibújt a párja 2 napra rá. Mikor az is áttört, elmúlt a nyűgösség, étvágytalanság.

Kitartás, szerintem hamarosan fogacska lesz! :)

2013. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!