Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap hanyszor iszik tejet...

Egy nap hanyszor iszik tejet 1ev koruli babatok? Van aki nem csak reggel meg este ad neki hanem napkozben is?

Figyelt kérdés
13honapos a fiam es iszik delutani elalvas elott is.
2009. szept. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

SZia

Mi is 13 hósak vagyunk. Reggel iszik 2,5dl kakaót. Este pedig van, hogy a 4 dl is lemegy. Szerintem napközben is meginná, de akkor még ennyit sem enne.

2009. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16,5 hónapos lányomnak nem adok napi rendszerességgel tejet. Heti 2 max. 3 alkalommal és jó ha 1,1,5 dcl-t megiszik belőle. Én a vízhez szoktattam őt, úgyhogy nincs oda a tejért, de örülök is neki mert nem tesz jót a veséknek a rengeteg tej. Amúgy joghurtot kap meg túrót is. Szóval mindent adok neki csak mértékkel. A kakó azonban szorulást okoz neki így azt nem kap.
2009. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 hós kisfiú anyukája:reggel és este kap.(reg. tejcsi; este:kakaó)Védőnő és dokinéni szerint ez normális ebben a korban még 2 éves korig jók vagyunk!
2009. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tej nem tesz a vesenek?!errol nem tudok.Szerintem meg nagyon egezseges!
2009. szept. 17. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A sok tejtermék fogyasztása az arra hajlamos embereknél vesekőképződést okoz. Mivel nekem volt és van is rengeteg így igyekszem minimalizálni a tej fogyasztását kislányomnál ha esetleg ő is örökölte a hajlamot tőlem vagy más felmenőtől.
2009. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát azt mondják a hozzáértők, hogy max fél liternél naponta meg kell állni, mert allergizál különben. én ezt betartom, reggel és este kap, kb fele-fele.
2009. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!